B muži 12.kolo
12. KOLO I. A TŘÍDY

FC LIBIŠANY - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“  

                  5   :   0   / 3 : 0 /             

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – Stejskal - Grunta – Bohunek – V.Pirkl

M.Krátký/61.M.Kopecký/ – Felgr – Chalupník – Černý/76.Karlík/

Pinkava- Š.Kopecký/61.Oravec/

 

BRANKY:  18.´ Jošt, 37.´ Bůžek, 41.´ Hrůša, 58.´ Kuric, 84.´ Ježek

 

Ústecké béčko neodjíždělo do Libišan s velkými nadějemi. Domácí mají ve svém středu řadu výborných hráčů a o vedení v I. A třídě soutěží od úvodních kol pouze s Prosečí. Málo optimistická prognóza se v průběhu zápasu naplnila. Domácí byli po všech stránkách lepším týmem a zejména po přestávce to bylo už jen o podobě konečného skóre. Hosté si v průběhu utkání vytvořili snad jen dvě nadějné situace po standardních situacích, které nepřesně zakončoval Grunta. Jinak se po většinu času hrálo převážně na polovině Jiskry, kde domácí ještě několikrát nechali vyniknout gólmana Hubálka. Naděje na možný zisk bodu skončila v 18. min., kdy otevřel skóre Jošt – 1:0. Tím se otevřela útočná stavidla favorita. Ještě do poločasu se dvakrát měnilo skóre. V 37. min. zvyšoval Bůžek – 2:0. Spokojení příznivci domácích barev se těšili ještě v 41. min., kdy uzavřel skóre úvodní části Hrůša – 3:0. Po přestávce se zápas už jen dohrával, fotbalisté Libišan si v pohodě hlídali výsledek, s chutí si zahráli a ještě dvakrát se radovali s úspěchu. V 58. min. se po pěkné akci prosadil dobře hrající Kuric – 4:0. Konečný účet jednoznačného zápasu vystavil v 84. min. domácí Ježek, jenž stanovil pro historii výsledek 5:0. Fotbalisté Jiskry na soupeře nestačili, ničím nepřekvapili a musí se smířit s další vysokou porážkou. Přesto stále zůstávají v přední polovině tabulky na šestém místě. Pokud na této lichotivé pozici chtějí přezimovat, musí ovšem zvládnout závěrečný zápas podzimní sezony na domácím hřišti.

V neděli 3. 11. od 13.30 hodin se ale utkají s dalším těžkým soupeřem SK Vysoké Mýto „B“. Výkon z Libišan by k úspěchu určitě nestačil.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Tomáš Pinkava - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


11.02.2023 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 14:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

TJ Unie Hlubina

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.