Hlortlík – Popel - M.Šimek – Řehák - Vacek

A.Bartoš ml./83.Bartoň/ – Janda – Šmíd – A.Bartoš st.

Barkóci/65.Popelář/ - Batrla

BRANKA:  Vacek

Dorostenci Jiskry se lepší zápas od zápasu, což poznali v prestižním derby i sousední Libchavy. Hosté jsou v tabulce o hodně míst lepší, ale v sobotním zápasu to nebylo vůbec vidět. Za deště a nepříjemného chladu byli domácí od úvodních minut aktivnější, obrana hostů měla stále co dělat. Už v 5. min. unikl Popel, dobře z úhlu vypálil, gólman Motyčka ale jeho střelu vyrazil na roh. Velkou příležitost připravil rychlý Popel v 7. min. pro Batrlu, jenž jeho zpětnou přihrávku proti noze poslal z 10m nad branku. Také hosté ovšem nevynechali žádnou příležitost k ohrožení branky Jiskry, hrál se kvalitní, dorostenecký zápas. Ve 30. min. pálil ústecký Batrla z hranice šestnáctky těsně vedle, ve stejné minutě byl faulován před vápnem A.Bartoš st. Přímý kop z 20m poslal s pomocí teče ve zdi do sítě Lukáš Vacek – 1:0. V 35. min. aktivní Batrla ideálně uvolnil za obranu Barkóciho, jenž ve vyložené šanci nepřekonal brankáře. Možná rozhodující moment zápasu, protože za několik minut získali hosté přímý kop, centr do vápna si našel Horníček, jenž zblízka dorazil míč do sítě – 1:1. Po přestávce pokračoval velmi zajímavý fotbal, ve kterém oba týmy chtěly vyhrát. Mírnou převahu měli stále domácí svěřenci trenéra Krummera, ale gól už nepadl. O vítězi derby se muselo rozhodnou v prodloužení. V něm byli dorostenci Jiskry úspěšnější a připisují si zasloužený bod navíc. Zlepšené výkony jsou dobrým příslibem pro závěr podzimní sezony. V příštím utkání znovu na domácím hřišti bude jejich soupeřem tým SK Pardubičky.

Tento zápas je na programu v sobotu 9. 11. od 10.15 hodin.