Dorost 15.kolo
15. KOLO /17. ZÁPAS/ KP DOROSTU U19

SLOVAN M.TŘEBOVÁ - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                                 1   :   4   / 1 : 0 / 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : 

Hortlík – Vacek/57.Bartoň/ - M.Šimek – Řehák – D.Bartoš ml.

Popel/88.D.Bartoš/ – Janda – Šmíd – Popelář

Barkóci/84.Synek/ - Batrla

 

BRANKY:  3x Popel, Barkóci

 

Dorostenci Jiskry se v závěru podzimu dostali do velmi dobré formy, což potvrdili i v sobotu v Moravské Třebové. V optimální sestavě však svoji kvalitu potvrdili až po přestávce. V úvodní části sice nehráli špatně, ale před brankou se nedokázali na rozdíl od soupeře prosadit. Domácím se snaha vyplatila v 21. min., kdy skóre zápasu otevřel  Škrabal – 1:0. Po domluvě v kabině vyběhlo na hřiště úplně jiné mužstvo v dresech Jiskry. Obrana domácích odolávala do 54. min., v níž zaslouženě vyrovnal Barkóci – 1:1. Poté už následovalo střelecké sólo pro Jiřího Popela, který konečně dokazuje využívat svoji rychlost pro efektivní zakončení. V posledních dvou kolech vsítil tento hráč pět gólů. Obrat v utkání nastolil v 57. min., kdy dostal hostující celek do vedení – 1:2. Netrvalo dlouho a skóre se opět zásluhou Popela měnilo v 59. min. – 1:3. Definitivní tečku za vydařeným zápasem napsal Popel v 67. min., kdy upravil na konečných 1:4.

Dorostenecké mužstvo Jiskry po velmi špatném začátku přezimuje sice až na 14. místě krajského přeboru, ale do středu tabulky nemá daleko. Pokud tým pod trenérem Janem Krummerem v zimě dobře potrénuje a udrží si současnou formu, určitě se v tabulce posune podstatně výše.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.