Dorost U19

8. KOLO DIVIZE DOROSTU U19 JISKRA ÚSTÍ N.O. – TJ SVITAVY 2 : 1 / 0 : 0 / SESTAVA ÚSTÍ N.O. : Jeřábek – Wohner – Bohunek – Eliáš – Sýkora Š.Kopecký – Karlík – Kvapil – Rotter Pinkava – Šmíd BRANKY: Š. Kopecký, Pinkava Starší dorostenci se vezou na vítězné vlně, tentokrát to však neměli vůbec lehké. Utkání bylo v obou poločasech velmi vyrovnané, v závěru hodně dramatické. V úvodní části byl nejblíže gólu v 35. min. Pinkava, jehož hlavičku po centru Kopeckého skvěle vytáhl brankář Daněk. Jinak se hra pohybovala převážně ve středu hřiště. Dramatický 2. poločas odstartovala situace z 51. min., kdy po několika chybách v obraně Jiskry zachraňoval na brankové čáře rukou Bohunek. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou však Jeřábek skvěle kolegovi brankáři Daňkovi vyrazil. Nedáš – dostaneš se naplnilo okamžitě z protiútoku, kdy po úniku a parádní přihrávce Pinkavy skóroval do prázdné branky Š.Kopecký – 1:0. V 56. min. po další pěkné akci dorazil střelu Rottera do opuštěné branky Pinkava – 2:0. V 70. min. po velmi pěkné přihrávce Kvapila nastřelil Rotter břevno. Hosté se vzpamatovali a po pěkné individuální akci dokázal snížit v 74. min. Marvan – 2:1. V dramatickém závěru ještě výtečně hlavičkoval Pinkava po centru Sýkory, ale skvělým zákrokem se zaskvěl Daněk. Přesto domácí dotáhli zápas do zaslouženého vítězného konce. Také v příštím kole čeká na dorostenci derby zápas, tentokrát okresní. V neděli 7. 10. od 10.00 hod. začíná utkání v České Třebové.