B mužstvo

10. KOLO I. A TŘÍDY JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ – FK PŘELOUČ 1 : 1 / 0 : 0 / penalty: 3 : 2 SESTAVA ÚSTÍ N.O. : Jech – Svoboda/58.M.Kopecký/ – Fikejz – Felgr/88.M.Ráb/ - Pavlásek M.Krátký – Brabec – Langer – Kukla/46.Procházka/ Chalupník/78.Černý/ – Smíšek/70.Pirkl/ BRANKY: 69.´ M.Kopecký - 53.´ Ludvíček Béčko Jiskry se v neděli utkalo s dalším předním týmem soutěže a tentokrát předvedlo sympatický, takticky dobrý výkon se šťastným koncem. Od úvodní minuty se hrál kvalitní fotbal, který sice nepřinesl mnoho gólových šancí, ale stále se bylo na co dívat. Domácí vstoupili do utkání náporem, který přinesl několik standardních situací bez úspěšného zakončení. Několik zajímavých momentů připravil pro spoluhráče Langer, ale dobře hrající obrana hostů vše vyřešila vždy včasným odkopem. Největší příležitost úvodní části nabídl hostům špatnou zpětnou přihrávkou Svoboda. Samostatný únik rychlého Teslíka však výtečným zákrokem zlikvidoval na hranici velkého vápna skvělý zákrok Jecha. Obdobný průběh měl i 2. poločas. Domácí ho začali opět náporem, ale v 53. min. se po centru zleva a nedorozumění v obraně prosadil sám na zadní tyči Ludvíček – 0:1. Po tomto gólu se hráči Jiskry dostali do tlaku, v 60. min. po centru Smíška vypálil z voleje Krátký, radost mu však pokazil výborný zákrok brankáře Šutovce. V 63. min. byl faulován Procházka, přímý kop Langera způsobil v obraně zmatek, ale k vyrovnání nevedl. V 69. min., ale už další přímý kop do vápna úspěch přinesl, v nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval M.Kopecký, jenž zblízka vyrovnal – 1:1. V závěru ještě domácí několikrát nebezpečně zaútočili, ale zápas dospěl do penaltového prodloužení. V něm byli domácí těsně lepší a zaslouženě oslavili zisk dvou bodů proti kvalitnímu soupeři /uspěli Krátký, Pavlásek a M.Ráb/. Příštím soupeřem našeho týmu bude celek ze středu tabulky. V sobotu 20. 10. od 15.00 hod. hraje béčko v Rosicích n.L.