Mladší žáci
9. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FK ČESKÁ TŘEBOVÁ - JISKRA ÚSTÍ N.O. 6 : 2 / 2 : 1 /

SESTAVA ÚSTÍ: Zářecký – Horálek, Kapoun, J.Borovička, Cindr, Fišer, J.Šimek, A.Borovička, Skala, V.Eliáš, Žďárský, Kusý.

BRANKY: Žďárský, V.Eliáš

Vedoucí celek tabulky se nenechal překvapit a body zůstávají v Třebové. Konečná výše skóre ale určitě vývoji utkání neodpovídá, zápas byl mnohem vyrovnanější a domácí ho rozhodli až v závěru. V 1. poločasu se ujali domácí vedení 1:0 gólem Hýbla, v 18. min. však vyrovnal Žďárský – 1:1. Ve 28. min. vrátil vedení domácím Jelínek – 2:1. Po přestávce začali lépe hosté a v 44. min. vyrovnal V.Eliáš – 2:2. Radost Ústí však trvala jen do 54. min., v níž vrátil vedení domácím Jelínek – 3:2. Tento gól odstartoval drtivý závěr Třebové, který postupně vyjádřili gólově Kumpošt, Kovář a Hýbl až na konečné skóre 6:2. Vítězné mužstvo zůstává v čele KP, Jiskra drží střed na šestém místě. Polepšit si můžeme v neděli 28. 10. od 12.15 hodin, proti FK Letohrad.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


01.10.2022 - FK Náchod - 16:00


FK Náchod

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.