Starší žáci
10. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FK LETOHRAD 5 : 0 / 2 : 0 /

SESTAVA ÚSTÍ : Bouška – J.Šimek – Řehák – M.Šimek – Koukol/58.A.Borovička/ Vacek – Špaček – D.Bartoš/51.Bartoň – Žukov/63.A.Kalousek/ F.Hoffman – Kozel/60.Žďárský/

BRANKY: 2x Žukov, Špaček, F.Hoffman, A.Kalousek

Starší žáci dokázali vyhrát další derby a drží stále skvělou druhou příčku v KP. Na těžkém terénu to lehký zápas nebyl, i když skóre je jednoznačné. Hosté bojovali, ale nevyšel jim úvod. Už v 1. min. se prosadil Žukov – 1:0. V 8. min. znovu Žukov hlavou dorazil krásnou střelu Hoffmana – 2:0. Pak se dlouho hrálo ve středu hřiště bez větších brankových příležitostí. Po přestávce se v 52. min. rozběhl k velkému sólu přes několik hráčů Špaček a svoji akci zakončil ránou pod břevno – 3:0. Tako krásná akce naladila domácí na další parádní góly. V 58. min. Žukov ideálně našel před brankou F.Hoffmana a ten ránou z vápna zvýšil na 4:0. Také poslední gól padl po pěkné kombinaci. V 66. min. po individuální akci a přesné přihrávce Hoffmana stanovil konečné skóre střídající Kalousek – 5:0. Vydařenou podzimní sezonu zakončí starší žáci v sobotu 3. 11. od 9.30 hod. v Poličce.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


01.10.2022 - FK Náchod - 16:00


FK Náchod

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.