10. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FK LETOHRAD 3 : 3 / 1 : 1 /

SESTAVA ÚSTÍ: Zářecký – Horálek, Kapoun, J.Borovička, Cindr, Fišer, J.Šimek, A.Borovička, Skala, V.Eliáš, Žďárský, Kusý.

BRANKY: Horálek, J.Šimek, Žďárský

Okresní derby mladších žáků přineslo nevídané drama. V souboji týmů ze středu tabulky otočili domácí nepříznivý vývoj v poslední minutě. Lépe začali hosté, už v 5. min. je do vedení dostal Svatoš – 0:1. Ve 13. min. dokázal vyrovnat Horálek – 1:1. Vyrovnaný zápas se začal lámat po přestávce. V 39. min. zvýšil Svatoš na 1:2 a v 53. min. dal Adamec další gól – 1:3. Mělo být rozhodnuto, ale nebylo. Velkou bojovností dokázali mladší žáci nemožné, v 60. min. se ve vápně zorientoval nejlépe J.Šimek a snížil na 2:3. Následoval velký nápor a v poslední minutě po rohovém kopu razantní střelou vyrovnal Žďárský. Velká radost byla pochopitelná. Podzimní sezonu zakončí mladší žáci v Poličce. Zde budou hrát v sobotu 3. 11. od 11.15 hodin.