13. KOLO DIVIZE DOROSTU U19

SK STŘEŠOVICE - JISKRA ÚSTÍ N.O. 3 : 1 / 1 : 0 /

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : Jeřábek – Wohner – Bohunek – Eliáš - Batrla Popel/46.Popelář/ - Š.Kopecký – Karlík - Rotter Šmíd - Mako

BRANKA: Šmíd

Starší dorostenci Jiskry musí oželet svého zraněného nejlepšího střelce Pinkavu a tento hendikep se projevil i ve Střešovicích. Vyrovnané utkání začali lépe domácí, kteří už ve 3. min. otevřeli skóre po gólu Suchánka – 1:0. Pak se hra vyrovnala, ale skóre do konce poločasu zůstalo stejné. Do druhého poločasu vstoupili hosté mnohem aktivněji a v 48. min. Šmíd vyrovnal – 1:1. Zdálo se, že by se mohlo v Praze bodovat, ale závěr vyšel mnohem lépe domácím. V 73. min. se prosadil Uhlík, který vrátil pro Střešovice vedení – 2:1. Snaha o vyrovnání otevřela obranu, čehož soupeř ještě jednou využil. V 89. min. zařídil rozhodující trefu opět Suchánek – 3:1. I přes porážku zůstává starší dorost na výtečném pátém místě. Do konce podzimu zbývá odehrát ještě dvě kola. V tom příštím bude náš tým opět cestovat do Prahy. V sobotu 10. 11. od 10.15 hod. bude hrát s béčkem Slavoje Vyšehrad.