Dorost U19
 

14. KOLO DIVIZE DOROSTU U19

SLAVOJ VYŠEHRAD - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                               3   :  0   / 0 : 0 /        

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : 

Jeřábek – Wohner – Bohunek – Eliáš - Batrla

Š.Kopecký – Karlík – Popelka - Rotter

Šmíd/67.Šafránek/ - Barkoci/53.Rathouz/

 

Starší dorostenci Jiskry sehráli nešťastný zápas, o jehož poměrně jasně znějícím výsledku se rozhodlo až v samotném závěru. Ve zbytku podzimní sezony citelně schází našemu týmu nejlepší střelec Pinkava a to se projevilo i v utkání dvou celků z popředí tabulky. Góly starší dorostenci v posledních kolech nedávají a to rozhodlo i tento zápas. Po prvním bezbrankovém poločasu vyšel domácím nástup po přestávce. V 49. min. otevřel skóre Trajanov – 1:0. Poté se Jiskra snažila o vyrovnání, které nepřišlo. Definitivní rozhodnutí nastalo v 90. min., v níž byla ve prospěch domácích nařízená penalta, kterou proměnil Novichinkchin – 2:0. Zklamání borci Ústí poté dovolili v nastaveném čase Trojanovi upravit skóre na konečných 3:0.

I po této porážce drží starší dorostenci výbornou pátou příčku divizní tabulky. Tu budou hájit v posledním utkání sezony v Kolíně, který je na místě dvanáctém. Tento zápas se hraje v sobotu 17. 11. od 10.00 hodin. Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.