Jeřábek – Sýkora – Bohunek – Popelka - Batrla

Š.Kopecký/90.Šafránek/ – Eliáš/51.Rathouz/ – Wohner - Karlík

Šmíd - Kvapil

BRANKY:  Šmíd, Sýkora /p/

Starší dorostenci Jiskry se s podzimní divizní sezonou rozloučili vítězstvím a potvrdili své výborné postavení. Na UMT v Kolíně se v úvodu dvakrát těsně vedle zastřeloval ze střední vzdálenosti Kvapil. Bez práce nebyl ale ani gólman Jeřábek, v 17. min. kryje nebezpečnou hlavičku po rohu. Ve 23. min. se opřel do míče Šmíd a jeho rána se otřela o břevno. Ve 29. min. si Jeřábek poradil s nebezpečným přímým kopem, ale po stejné situaci jdou domácí do vedení v 34. min. po úspěšném pokusu přesného střelce Koděry – 1:0. Aktivní Kvapil mohl vyrovnat hned o minutu později, kdy po pěkném sólu přeloboval brankáře i branku. V závěru úvodní části se těsně neujal pokus Sýkory z přímého kopu. V úvodu 2. poločasu se zranil Eliáš a to byla komplikace, přesto dorostenci Jiskry zvládli obrat. V 54. min. ještě zachraňoval na brankové čáře Sýkora, ale v 62. min. se po rohu prosadil Šmíd – 1:1. V 74. min. zahrál jeden z domácích hráčů ve vápně rukou a z nařízené penalty dokonal obrat Sýkora – 1:2. V 81. min. mohl zvýšit Kopecký, ale svůj únik zakončil těsně vedle. V 84. min. podržel svůj tým výborný gólman Jeřábek a vítězství bylo na světě, radost nezkazila ani neuznaná branka Šmída v 88. min. Starší dorost tak přezimuje na skvělém 4. místě, lepší jsou jen týmy z hlavního města Meteor, Tempo a Vyšehrad. Trenér Novák chválí celý tým za předvedený výkon i celý podzim.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00