Starší dorost - Novinky

Zprávy


Mistrovské utkání 18.kolo

Přečíst novinku

15.kolo 2019

Přečíst novinku

14.kolo 2019

Přečíst novinku

13.kolo 2019

Přečíst novinku

12.kolo 2019

Přečíst novinku

11.kolo 2019

Přečíst novinku

10.kolo 2019

Přečíst novinku

9.kolo 2019

Přečíst novinku

8.kolo 2019

Přečíst novinku

7.kolo 2019

Přečíst novinku

6.kolo 2019

Přečíst novinku

5.kolo 2019

Přečíst novinku

4.kolo 2019

Přečíst novinku

3.kolo 2019

Přečíst novinku

15.kolo 2019

Přečíst novinku

2.kolo 2019

Přečíst novinku

1.kolo 2019

Přečíst novinku

Plán letní přípravy dorost

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 28.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 27.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 25.kolo starší žáci

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 24.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 23.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 21.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 20.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 19.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 18.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 15.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 14.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 13.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 12.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 11.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 10.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 9.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 8.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 7.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 6. kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 5.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 4.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 1.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 3.kolo

Přečíst novinku

Mistrovské utkání 2 kolo

Přečíst novinku

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. A.Bartoš 2
2. Koukol, Popelář, Špaček, Vašata, Řehák 1
3. 0
4. 0
5. 0


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
25.09.2021
13:00 hod.
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
souper
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí vs. MFK Chrudim B


TABULKA

1. SK Pardubičky 13:3 12
2. MFK Chrudim B 32:3 12
3. FK Česká Třebová 12:7 9
4. Polička - Bystré 10:5 9
5. TJ Jiskra Litomyšl 12:10 9
6. SKP Slovan Moravská Třebová 7:3 8
7. FK Spartak Choceň 7:8 6
8. FC Hlinsko 10:7 6
9. FK Jiskra Heřmanův Městec 8:9 6
10. Moravany - Dašice 8:11 4
11. SK Holice 7:18 3
12. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7:10 3
13. Prosetín - Holetín 4:11 3
14. FO Lanškroun 1:14 2
15. FK Přelouč 4:16 1
16. FK Letohrad 2:10 0


JSME I NA FACEBOOKU