SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hortlík – Řehák – Janda – Batrla – A.Bartoš st.

Vacek/61.Š.Bartoň/ - Popelář - Vašata – Špaček

Petrjánoš/79.Koukol/ – Popel/61.A.Bartoš ml./

Na hřišti průběžně druhého celku tabulky nepotvrdili dorostenci Jiskry svůj výkon z minulého týdne proti vedoucímu Vysokému Mýtu. Bez disciplinovanosti nelze uspět, tak hodnotí zápas trenér týmu Jan Krummer. Zápas ještě ani nezačal a domácí jdou do vedení, když akci do úplně otevřeného prostoru zakončuje Marek Pecháček – 1:0. Poté probíhal zápas jako obvykle, Ústí má více ze hry, ale gól není schopen dát nikdo. Už ve 3. min. běží sám na brankáře Vašata, ale brzo a špatně střílí, takže míč se stane kořistí brankáře. Pod taktovkou hostů proběhl celý úvodní poločas, bohužel brankář domácích se moc nezapotil. Po přestávce měl zápas obdobný průběh, rozhodující zlom nastal v 80. min., kdy díky vlastní nedisciplinovanosti ztrácí hosté šanci na zvrat. Za hloupé a zbytečné oplácení je vyloučen Ivo Batrla, emoce planou, čas běží, soupeři to velmi vyhovuje. Navíc v samotném závěru v 89. min. se podruhé trefuje Pecháček, jenž stanovuje konečný výsledek 2:0. Výkon Ústí určitě nebyl špatný, kombinačně soupeře přehrával, bohužel stará bolest koncovka se projevila i tentokrát. Před nucenou přestávkou je až deváté průběžné místo určitě zklamáním. Ještě větším pak zbytečné nesportovní chování hráčů, které zcela pokazilo dojem ze slušného výkonu.

Po nucené přestávce by dorost měl na domácím hřišti absolvovat zápas proti Sokolu Libchavy.