Kalousek – J.Šimek - Řehák – Kapoun - Bartoň

Leníček/83.Alex.Langer/ – Popelář/85.Bašnik/ – Šafránek – A.Bartoš

D.Bartoš/58.Horálek – Petrjánoš/81.Aubus/

BRANKY:  2x A.Bartoš, Petrjánoš, Šafránek

Po vysoké porážce minulý týden v H.Městci chtěli dorostenci Jiskry tento výpadek odčinit. Na UMT zařadili trenéři do sestavy i hráče, kteří budou nastupovat na jaře častěji za dospělé /Šafránek, Petrjánoš, Leníček/. Po trochu rozpačitém úvodu se domácí postupem času rozehrávali a pod taktovkou Šafránka ve středu hřiště si začali vypracovávat i příležitosti. Ta první se ujala v 30. min., v níž si na přesný centr J.Šimka naskočil ve vápně Adam Bartoš a tvrdou hlavičkou otevřel skóre. Oba aktéři byli v hlavní roli i v 32. min., kdy po faulu na Šafránka rozehrál Jakub Šimek přesný přímý kop, který znovu uklidil do sítě Adam Bartoš – 2:0. Jenže v 36. min. vystihl hostující Štegner špatnou zpětnou přihrávku brankáři, zmocnil se míče a své sólo zakončil přesnou střelou – 2:1. Ještě do poločasu však domácí svůj náskok zvýšili, když se po akci Šafránka trefil z 12m k tyči Ondřej Petrjánoš – 3:1. Druhý poločas byl dlouho bezbrankový, za mírné převahy domácích, drama se odehrálo v závěru. V 80. min. se nejprve prosadil

Jakub Šafránek, jenž upravil na bezpečných 4:1. V samotném závěru však po neuvěřitelných chybách v obranné činnosti 2x skóroval Tomšíček a udělal ze závěru drama – 4:3.

Domácí nakonec své zasloužené vítězství uhájili, ale vzhledem k závěru bylo přijato s rozpaky. Příští kolo budou hrát dorostenci opět na hřišti soupeře.