Hortlík– J.Šimek/86.Alex Langer/ - Řehák – M.Šimek – Kapoun/Schauer/

A.Borovička – Popelář – Špaček/79.Horálek/ – A.Bartoš

D.Bartoš/89.Aubus/ – Leníček

BRANKA:  2x Leníček, J.Šimek, Popelář, D.Bartoš

Dorostenci se po rozpačitém vstupu do jarní části rozehrávají a po zaslouženém vítězství v Chocni postoupili už na průběžné šesté místo KP. Od úvodní minuty byli hosté lepším týmem, vytvořili si řadu šancí, které dokázali v průběhu zápasu realizovat. V brance nastoupil s horečkou Hortlík a svůj tým několikrát podržel. Ústí šlo do vedení už v 9. min., kdy se prosadil Adam Leníček – 0:1. Zajímavý byl závěr úvodní části, v 37. min. zvýšil Jakub Šimek – 0:2. O minutu později ale dokázali domácí korigovat na 1:2, jejich střelcem byl Novotný. Tento gól Choceň povzbudil a v 60. min. vyrovnal Vatrala – 2:2. Svoji herní převahu však hosté dokázali realizovat v závěrečných minutách, kdy překlopili skóre na svoji stranu. V 79. min. vrátil vedení Jiskře svým druhým gólem Leníček – 2:3. Snahu Spartaku o vyrovnání zmrazil v 82. min. Martin Popelář, jenž prakticky rozhodl – 2:4. Zklamaní dorostenci Chocně ještě v 86. min. neuhlídali Dominika Bartoše, který stanovil konečný výsledek kvalitního zápasu – 2:5.

V příštím kole nastoupí dorostenci na domácím hřišti proti spojenému týmu SK Polička/Bystré.

Tento zápas je na programu v sobotu 16. 4. od 14.30 hodin.