Mistrovské utkání 21.kolo dorost
21. KOLO KP DOROSTU U19

JISKRA ÚSTÍ N.O. – SK POLIČKA/BYSTRÉ

                            7   :   0   / 3 : 0 / 

SESTAVA  ÚSTÍ  : 

Hortlík– A.Borovička - Řehák – M.Šimek – Kapoun

Alex.Langer/64.Aubus/ – Popelář – Špaček – A.Bartoš/60.Horálek/

 D.Bartoš/46.Bartoň/ – J.Šimek/66.Schauer/

BRANKA4x Popelář, Špaček, A.Bartoš, Horálek

 

Dorostenci Jiskry se lepší zápas od zápasu, což potvrdili i v domácím utkání proti spojenému týmu Polička/Bystré/. Od úvodních minut se hrálo převážně na polovině hostů a už v 7. min. předvedl Dominik Bartoš, co je možné ve fotbalu zahodit. Po hrubce brankáře netrefil nikým neatakován z několika kroků prázdnou branku. Domácí se však nenechali deprimovat a svoji převahu dokázali vyjádřit i střelecky. Ve 29. min. ještě krásná střela Borovičky rozezvučela břevno, ale o minutu později Dominik Bartoš krásně uvolnil Martina Popeláře, jenž bezpečně otevřel skóre i svůj střelecký účet – 1:0. V 35. min. odvážně pronikl do šestnáctky Adam Bartoš, byl podražen a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Popelář – 2:0. V 40. min. gólman hostů podcenil dalekonosný pokus Michala Špačka pod břevno a tento pěkný moment určil výsledek úvodní části – 3:0. Ani po přestávce se obrázek hry nezměnil, domácí byli jasně lepší, skóre dále narůstalo. V 58. min. utekl obráncům Adam Bartoš a podél gólmana zvýšil na 4:0. V 60. min. završil hattrick Martin Popelář – 5:0. Hosté nestačili, čehož využil v 83. min. střídající Matěj Horálek, jenž přesně zakončil svůj odvážný průnik obranou – 6:0. Na sobotní zápas bude určitě rád vzpomínat Martin Popelář, který v 87. min. nádhernou střelou vsítil svůj čtvrtý gól určující konečný výsledek 7:0.

Po takto jednoznačném vítězství se kolektiv dorostu Jiskry určitě těší na příští zápas venku. V Moravské Třebové se bude hrát v sobotu 23. 4. od 13.30 hodin.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.