Špaček – J.Šimek - Řehák – M.Šimek – Kapoun

Horálek  – Popelář – Vašata/86.Dudek/ – Bartoň/82.Aubus/

D.Bartoš – Alex.Langer/46.D.Bartoš/

BRANKY:  A.Bartoš, Popelář, D.Bartoš

Před okresním derby musel trenérský tým Jiskry řešit post brankáře. Hortlík se při výtečném výkonu proti Chrudimi zranil, do branky musel záložník Špaček. Hlavně v 1. poločasu se však gólmani moc nezapotili. Oboustranně nepřesná hra přítomné diváky moc nebavila. Přesto měli domácí zřetelnou územní převahu, kterou nedokázali realizovat. Největší šanci připravil pro Jakuba Šimka v 32. min. Popelář, po jehož nádherném uvolnění nedokázal ústecký hráč prostřelit brankáře. Mnohem zajímavější byl 2. poločas, přišlo i koření v podobě gólů. V 50. min. si Adam Bartoš našel uvnitř šestnáctky odražený míč a přesnou střelou pod břevno otevřel skóre – 1:0. V 60. min. chyboval hostující gólman, jeho zaváhaní s přehledem využil Martin Popelář – 2:0. Uklidnění se však nekonalo, vzápětí hosté snižují, když úspěšným střelcem byl Janda – 2:1. V 69. min. vytvořili domácí uvnitř vápna hostů velký tlak, který vyvrcholil nejprve hlavičkou Dominika Bartoše do tyče, hra pokračovala a stejný hráč dokončil akci úspěšným zakončením – 3:1. Ale ani tento gól však nebyl definitivně rozhodující, hosté ještě v 85. min. dramatizují koncovku, když chybu obrany potrestal Ďuriš – 3:2. Zasloužené vítězství ale domácí dorostenci v závěru uhájili a postoupili na 6. místo průběžné tabulky. Na Moravany ztrácejí sedm bodů, což znamená pravidelně bodovat.

A právě spojený tým Moravany/Dašice je příštím soupeřem Jiskry.

Tento zápas se hraje v sobotu 21. 5. od 10.00 hodin.