Špaček – Bartoň - Řehák – M.Šimek – Kapoun/50.Alexandr Langer/

A.Borovička/89.Dudek/ – Popelář – Vašata/83.J.Schauer/ - Horálek

D.Bartoš – J.Šimek/75.Aubus/

BRANKY:  2x J.Šimek, D.Bartoš, vlastní

Dorostenci Jiskry potvrdili současnou slušnou formu a po dobrém výkonu vezou z Holic všechny body. Úvodní poločas byl oboustranně vyrovnaný, hosté byli v této části hry lepší v zakončení. Už ve 13. min. otevřel skóre chytrou střelou mezi nohy brankáře Jakub Šimek – 0:1. V 41. min. se po rohovém kopu znovu nejlépe zorientoval uvnitř šestnáctky J.Šimek a určil výsledek 1. poločasu – 0:2. Po přestávce už byli hosté viditelně lepším týmem, vývoj zápasu měli pod kontrolou a ještě dokázali svůj náskok navýšit. V 63. min. si dezorientovaná obrana vsítila vlastní gól po ostrém centru Vašaty. Tento moment domácí natolik nahlodal, že hned po rozehrání nechali projít přes půlku hřiště Dominika Bartoše, jenž své parádní sólo zakončil chytrým lobem do sítě – 0:4.Tento výsledek se nakonec zapisuje do historie jako konečný. Trenér chválí celý tým za zodpovědný výkon zejména v obranné činnosti. Nejlepší střelec celé soutěže, domácí Vodák se vůbec neprosadil.

V příštím kole bude hrát dorost opět venku. V sobotu 11. 6. od 14.00 hodin proti spojenému tým Prosetín/Holetín.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00