Husička – Horálek – Kapoun – Lazák – J.Šimek

A.Borovička – Vlaškovský – D.Cindr – Matějka

J.Borovička/34.Erik Kalcovský/ - Ernest Kalcovský/52.M.Pirkl

BRANKY:  Kapoun, J.Šimek

Starší žáci mají problém se složením mužstva, v Lanškrouně moc šancí neměli, přestože se snažili, jak to šlo. Výsledek hovoří za vše, domácí byli lepší po všech stránkách, svoji převahu dokázali v obou poločasech zúročit i střelecky. Starší žáci Ústí dokázali v průběhu druhého poločasu jen korigovat krajně nepříznivé skóre. V 55. min. snižoval Kapoun na 1:8, střelecky uspěl také v 66. Min. J.Šimek, jehož gól už nemohl nic změnit na konečném skóre 10:2 ve prospěch domácích.

V příštím kole nastoupí starší žáci na domácím hřišti proti SK Holice.