10. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

O.Bartoň – Horálek – Kapoun – D.Cindr/73.Husička/ – J.Šimek

A.Borovička – Vlaškovský – Matějka – Šváb

Dudek/41.Lazák/ – J.Borovička/31.Skala/

BRANKY:   Šváb, Horálek

Starší žáci vezou z Poličky cenný bod, když ve vyrovnaném utkání dokázali v závěru zápasu vyrovnat nepříznivé skóre. V penaltovém prodloužení byli domácí lepší. Na těžkém terénu začali lépe domácí, ve 14. min. jim zajistil vedení Pohl – 1:0. V 50. min. dokázal vyrovnat Šváb, ale 70. min. vrátil Poličce vedení Mužík – 2:1. Poslední slovo však měli hosté, na konečných 2:2 vyrovnal v 79. min. Horálek. Konečný bod navíc získali domácí díky lepší střelbě ze značky pokutového kopu.

Před přestávkou drží Ústí s jedním zápasem k dobru slušné 8. místo s nepatrnou ztrátou tří bodů na 4. místo, které patří právě Poličce.