Jeřábek – Grepl – Chleboun – Lněnička - Langer

Mayer/60.Sejkora/ – Falta - Špatenka – Skalický/60.M.Krátký/

Tichý/60.Pinkava/ - Souček

BRANKY:  28.´ Tichý

Také třetí zápas po vynucené přestávce fotbalisté Jiskry výsledkově zvládli. Divizní Hlinsko bylo zatím nejsilnějším soupeřem a zejména v úvodní části se hrál oboustranně velmi dobrý fotbal. V prvním poločasu mělo Ústí mírnou převahu, ale nijak výrazněji se před brankou soupeře neprosazovalo. Ze strany svěřenců trenéra Chudého byly nejnebezpečnější rychlé protiútoky a standardní situace. Soupeř hrozil hlavně po akcích tažených po levé straně, kde byl hodně nebezpečný. Také fotbalisté Hlinska dokázali velmi dobře a nebezpečně rozehrávat rohové i přímé kopy z prostoru kolem šestnáctky. Rozhodující akce zápasu se odehrála právě po rozehrání standardní situace. Z pravé strany přesně zacentroval Souček a nekrytý

Radek Tichý přesnou hlavičkou rozvlnil síť – 0:1. Střelec branky opět potvrdil, že po dlouhé absenci zaviněné zraněním se znovu dostává do slibné formy. Těsně před přestávkou se do dobré šance dostal rychlý Skalický, ale neuspěl. Také druhý poločas byl herně vyrovnaný, domácí se přes dobře bránící Jiskru k vážnějšímu ohrožení branky nedostali. Na druhé straně se po dvou těžkých střelách Součka vyznamenal brankář Hlinska Marek Jech, jenž v předminulé sezoně chytal i v Ústí. V samotném závěru museli hráči Jiskry čelit zvýšenému tlaku domácích, ale šanci si soupeř nevypracoval. Konečné vítězství Ústí je zasloužené, mnohem více vzruchu bylo v utkání před brankou domácího Jecha.