Vajner – Diviš – Vošahlík – Koblížek - Skuhravý

Werani/51.Kinčl/ - Rozkovec/84.Nykrin/ - Munzar – Vaníček/84.Coufal/

Daníček - Torfig

BRANKY:  65.´ Torfig, 90.´+3 Kinčl

Fotbalový tým Jiskry předvedl na hřišti jednoho z favoritů letošního ročníku ČFL výborný výkon, ale všechny body zůstávají nakonec v Jablonci. Od úvodních minut měli domácí územní převahu, naráželi ovšem na velmi dobře pracující defenzívu soupeře, který nevynechal žádnou příležitost k protiútoku. Bylo se stále na co koukat. Největší příležitost Jablonce v této fázi hry měl dvakrát zkušený forvard Daníček, s jeho nebezpečnou hlavičkou i parádní ránou z vápna si poradil gólman Šmíd. Největší příležitost Ústí si na druhé straně vypracoval také zkušený hráč Tichý, jehož střela skončila těsně vedle branky Vajnera. Ani po přestávce se obrázek hry příliš nezměnil, hosté dobře brání, domácí trpělivě čekají na příležitost. Ta přišla v 50. min., kdy po přiťuknutí Torfiga pálí znovu Diviš, ale i tentokrát je na místě Šmíd. Zlom v utkání nastal v 65. min., v níž se Jablonec dočkal gólu. Ostrý centr Diviše do vápna stačil v pádu tečovat do sítě Torfig – 0:1. Po takto inkasovaném gólu hosté se hosté mnohem výrazněji tlačili do útoku a domácí se až do závěrečného hvizdu rozhodčího strachovali o výsledek. V 75. min. zázračně vytáhl Vajner hlavičku Součka, další pohromu hasil za chvilku na brankové čáře obětavě Skuhravý. V 87. min. měl po skvělém uvolnění přes dva hráče ve vápně vyrovnání na kopačce Tichý, ale v pádu poslal míč nad branku. V nastaveném čase přečkali domácí i několik závarů po standardních situacích. V třetí minutě tohoto nastavení po dalším rohu, na který se do vápna vydal i gólman Šmíd, dokázal Jablonec se štěstím odvrátit na Kinčla, jenž dovezl míč do prázdné branky – 2:0. Zápas, kterému by asi mnohem lépe slušela dělba bodů, byl rozhodnut ve prospěch šťastnějšího celku. Také v dalším kole narazí svěřenci trenéra Chudého na rezervu ligového mužstva.

V sobotu 14. 8. od 17.00 hod. nastoupí v domácím prostředí proti FK Mladá Boleslav„B“. Předvedený výkon v Jablonci je tou nejlepší pozvánkou.