Četverik – Bulmaga – Čítek – Ljevakovič - Vobecký

Hora – Lukáš – Procházka/90.Kovalčík/ - Rezek

Sinu/84.Kočka/ – M. Vachoušek/72.J.Vachoušek/

BRANKY:  90. + 1.´ Vobecký

Až do první minuty nastaveného času žila naděje fotbalistů Jiskry na možný bodový zisk ze hřiště dalšího ligového béčka. V prvním i druhém poločasu se odehrávala bitva plná osobních soubojů, fotbalu bylo na stadionu v Dubí opravdu málo. Hosté vstoupili do zápasu aktivně, vysokým napadáním drželi soupeře daleko od své branky. Mladíci v dresu Teplic dirigováni ze zadu ikonou svého oddílu Ljevakovičem ale brzy hru opticky vyrovnali, kopalo se většinou ve středu hřiště. Výjimkou byla pouze hlavička Tichého těsně vedle po centru Langera. Za okamžik si také domácí vytvořili svoji jedinou příležitost úvodní části. Po nedorozumění obránců Jiskry s brankářem se dostal za jejich záda Vobecký, z úhlu však mířil těsně vedle opuštěné branky. Po přestávce už se hrálo převážně na polovině hostů a několikrát musel své umění prokázat brankář Šmíd. V 57. min. se vyznamenal po dělovce Bulmagy z přímého kopu, kterou vyrazil na roh, po něm vznikl vápnu Jiskry velký závar končící střelou do břevna. Také další minuty se hrálo převážně před pokutovým územím Ústí, přibývalo rohů i ochotně odpískaných přímých kopů okol šestnáctky. Brankář Jiskry musel často řešit ošemetné situace po centrech i dlouhých autech. V 83. min. akrobaticky zlikvidoval samostatný únik Siny. Nepomohlo ani několikanásobné střídání, tlak domácích neustával. Přesto se zdálo, že zisk bodu je velmi reálný. Drtivý nápor Teplic v závěrečných minutách ale tuto naději zhatil. V 89. min. byl odpískán faul na hranici šestnáctky, následnou střelu podél zdi dostal Šmíd zázračně na roh. Po neúspěšném rozehrání této standardní situace odvrátila obrana Ústí nebezpečí jen do autu. Ve chvíli, kdy už probíhala první minuta nastaveného času, se toto vhazování stalo pro svěřence trenéra Chudého osudné. Vhozený míč propadl až na zadní tyč, kde hlavou rozjásal své spoluhráče Marek Vobecký – 1:0. Takovéto porážky vždy mrzí, nedá se však nic dělat, sezona pokračuje. Ve středu 25. 8. od 17.00 hodin přivítáme na svém hřišti ve 2. kole MOL CUP druholigový MFK Vyškov a v sobotu 28. 8. ve stejném čase v ČFL Sokol Brozany. Dost příležitostí spravit si chuť.