Mistrovské utkání 6.kolo muži A
6. KOLO FORTUNA ČFL

DUKLA PRAHA „B“ - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                            6   :   0  / 2 : 0 / 

SESTAVA ÚSTÍ :

Šmíd – Ptáček/55.Skalický/ – Chleboun – Koukola – Langer/65.Galus/

Mayer/55.Hynek/ – Vymětalík – Špatenka/55.Falta/ – Novotný/55.Vošlajer/     

Tichý – Souček  

SESTAVA Dukla Praha B:

Gothard – Ludvíček – Matoušek – Kovernikov – Mládek/77.Bican/

Hudec – Uhlíř/71.Křenek/ - Jeřábek/87.Kozojed/ - Hrubeš

Hodek/77.Jakab/ - Varačka

BRANKY:  34.´ a 76.´Hodek, 35.´Hrubeš, 57.´ Varačka/p/, 68.´ Uhlíř, 72.´vlastní                                

 

Fotbalisté Jiskry mají za sebou určitě nejhorší vystoupení v probíhajícím ročníku ČFL. Na hřišti v Jirnech, kde Dukla hraje, byli svému soupeři vyrovnaní pouze v úvodu. Jenže během jedné minuty v rozmezí 34. a 35. min. se dvěma slepenými góly dostali domácí na koně. Úspěšnými střelci, kteří odstartovali debakl Ústí, byli Hodek a po něm Hrubeš – 2:0. Zkraje druhého poločasu se pokusil na situaci reagovat trenér Ústí čtyřnásobným střídáním, ale ani tento pokus k obratu nevedl. Naopak, mladící v dresu Dukly namlsaní z prvního poločasu nenechali nikoho na pochybách, kdo je na hřišti pánem. Vzápětí po střídání přišel pokutový kop, který Varačka v 57. min. bezpečně proměnil – 3:0. Poté už hosté jen bezmocně přihlíželi jednoznačnému koncertu domácích. V 68. min. upravil Uhlíř na hrozivých 4:0. A to ještě zdaleka nebylo všechno, svým druhým gólem se do statistiky zápasu zapsal Hodek – 5:0. Výsledný účet inkasovaných gólů se nakonec zastavil na půl tuctu a Jiskra nebyla ušetřena ani vlastence, o který se „zasloužil“ střídající Galus – 6:0. Zkrátka zpackaný duel se vším všudy. Na takové zápasy se musí rychle zapomenout, protože ve vyrovnaném poli skupiny B je důležitý každý bod.

Hned v příštím utkání mohou svěřenci trenéra Chudého výpadek z Jiren odčinit. V tradičním derby se v Ústí představí celek, kterému se v posledních kolech také příliš nedaří.

V sobotu 11. 9. od 16.00 začíná zápas proti Sokolu Živanice.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


20.08.2022 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

TJ Dvůr Králové

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.