Vliegen – Koscelník/61.Málek/ - Černický – Purzitidis/61.Juzvak/ - Šulc

Lehoczki – Michal – Frýdek/61.Kazda/ - Bína - Gembický

O.Novotný

BRANKY:   48.´ Frýdek  -  vlastní Gembický

Fotbalový tým Jiskry znovu dokázal na domácí prohru reagovat ziskem alespoň jednoho bodu ze hřiště soupeře. V souboji nejvíce ohrožených týmů nasadili domácí podle očekávání řadu hráčů z prvoligového kádru, včetně slovenského reprezentanta Koscelníka. Podle toho vypadal v obou poločasech i scénář veledůležitého střetnutí. Liberec po většinu času útočil do připravené obrany, k ohrožení branky jistého Šmída se však dostával většinou jen po střelách ze střední vzdálenosti a při standardních situacích. V 35. min. mohli jít ale do vedení hosté, do historie zápasu se však výrazně zapsal rozhodčí Marek Pilný. Po vydařeném brejku postupoval sám na gólmana Hynek, jenž byl po kličce ve vápně sražen, ale místo jisté penalty obdržel ústecký záložník ŽK za simulování /proč proboha simulovat, když na vás zívá prázdná branka !!!/. Snad pod dojmem této situace si hosté nepohlídali úvod 2. poločasu a v 48. min. inkasovali po centru z levého křídla gól, když úspěšným pohotovým střelcem byl syn slavného otce Christian Frýdek – 1:0. Poté domácí opět trvale útočili a hosté nevynechali žádnou příležitost k protiútoku. K vyrovnání pomohla svěřencům trenéra Chudého kuriózní situace v 66. min., v níž dlouhá malá domů Gembického z dobrých 40m podklouzla pod nohou nepozorného gólmana do sítě – 1:1. Oba týmy ale potřebovaly bodovat naplno a blíže tomuto cíli byli překvapivě hosté. V 89. min. běžel znovu sám na branku Hynek, ale po teči Vliegena skončil míč nad brankou. O minutu později postupovali na jediného beka Vymětalík s Tichým, ale druhý jmenovaný po vyšachování gólmana netrefil z 10m odkrytou branku. Posléze už v nastaveném čase, po odvráceném rohu šel sám na branku také hráč Liberce, jenž skončil na skvělém zákroku Šmída. Po takových šancích dostat gól, to by už bylo opravdové KO. Vzhledem k ostatním výsledkům se oba soupeři ze svých pozic na konci tabulky nepohnuly.