J.Krátký/15.Hubálek/ - Pirkl – Grunta – Janda – Stejskal

Petrjánoš – Popelář – Šafránek – Leníček

Pinkava – Bartoš

BRANKY:  Mayer /p/, Špatenka, Souček, Vošlajer, Pinkava

Místo zápasu proti Viktorii Otrokovice, která nepřijela na soustředění z důvodu nemoci více hráčů, proběhl v úterý večer na UMT modelový zápas proti Sigmě Olomouc U17 s tím, že si poločas zahrálo áčko i béčko. V tom prvním se projevil značný rozdíl ve výkonnosti a na zasněženém hřišti domácí dominovali.  V týmu se představil další novic Filip Ždánský /00/, který je na zkoušce z Olomouce. Po dvou bezbrankových zápasech /v sobotu v Trutnově 0:0/ vsítili domácí první gól v roce 2022 v 15. min., kdy po faulu na Špatenku proměnil penaltu Mayer – 1:0. Krátce na to v 21. min. po pěkné kombinaci Grigar, Langer, Vošlajer skóroval do prázdné branky Špatenka – 2:0. Ve 27. min. prodloužil aktivní Špatenka dlouhý aut na nabíhajícího Součka, jenž z 12m nedal gólmanovi šanci – 3:0. Skóre úvodní části uzavřel Vošlajer, jehož do ideální pozice vyslal Grigar – 4:0. Po přestávce sněžení ještě zhoustlo a krátce po zahájení hry zvýšil po přihrávce od Petrjánoše zblízka Pinkava na 5:0. Poté však hráči ústeckého béčka polevili, iniciativu ve středu hřiště přebrali mladíci z Olomouce a během závěrečných dvaceti minut dokázali korigovat výsledek na přijatelný rozdíl. Na těžkém zasněženém terénu si borci obou mužstev hlavně dobře zaběhali, kladem dvojzápasu je i to, že se nikdo nezranil. Dobře si po přestávce zahrál za béčko i Adam Leníček /03/, který to v Ústí zkouší z Litomyšle. Program obou mužstev bude pokračovat o víkendu.