Přípravné utkání A mužstvo 12.3.2022
PŘÍPRAVA „A“ MUŽSTVA

ZBROJOVKA BRNO „B“ - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                                   3   :   2  / 2 : 0 /

 

SESTAVA ÚSTÍ:

J.Krátký/46.Šmíd/  

Skalický – Chleboun/46.Lněnička/ - Koukola – Langer

Souček/80.Leníček/ – Grigar/80.Falta/ – Hapal/80.Petrjánoš/ - Špatenka

Tichý/46.Chison/ – Špatenka - Mayer/80.Šafránek/

BRANKY:  2x  Hapal

 

V rámci soustředění na Moravě sehráli fotbalisté Jiskry závěrečný přípravný zápas proti rezervě ligové Zbrojovky Brno.  Domácí kopou také třetí nejvyšší soutěž a dali příležitost několika borcům ze svého druholigového kádru. Byl to těžký zápas, zejména v úvodní části byli domácí mnohem častěji u míče, dlouho dobývali obrannou hráz Jiskry, což se jim dvakrát podařilo. Ani hosté však na hřišti nebyli do počtu, několik nadějných protiútoků odvrátila obrana Brna na poslední chvíli. V úvodu 2. poločasu se domácí zvýšili na rozdíl tří branek, což pro Ústí znamenalo vrhnout větší sílu do útoku. To už byl na hřišti hráč Chison /01/, nová exotická útočná posila z Nigérie. Také jeho zásluhou se hosté dostali několikrát do nadějných pozic, což nakonec vyústilo ve velké zdramatizování zápasu. Dvakrát se prosadil Ondřej Hapal a stanovil tak konečný přijatelný výsledek 3:0 pro Zbrojovku.

Příští zápas už bude o body do třetiligové tabulky. Cestu za možnou záchranou v této soutěži zahájí svěřenci trenéra Chudého v Praze.

V neděli 13. 3. od 10.15 hodin vyzkouší kvalitu UMT  Uhříněves, kde využívá domácí prostředí celek Bohemians 1905 „B“.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Lukáš Vacek - Starší dorost

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


22.05.2022 - FC Hradec Králové B - 10:15


FC Hradec Králové B

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.