Mistrovské utkání 20.kolo muži A
20. KOLO FORTUNA ČFL

SOKOL BROZANY - JISKRA ÚSTÍ N.O.  

                          2   :   0  / 0 : 0 /    

SESTAVA ÚSTÍ :

Šmíd – Skalický – Lněnička – Koukola – Langer/71.Vošlajer/

Onije/82.Mayer/ – Hapal -  Grygar – Souček – Anih/46.Vácha/

Tichý/82.Špatenka/

SESTAVA BROZANY:

Havránek – Krátký/88.Jakš/ - Bubeníček – Bechyně – Pardubský

Studecký – Chukwuma/57Gebert/ - Výborný – Hruštinec – Jindráček

Šup/90.Sláma/

BRANKY:  54.´ Jindráček, 78.´ Gebert

                              

Naděje na možnou záchranu třetí ligy opět o něco poklesly. Zápas v Brozanech nepřinesl nic nového pod sluncem, alespoň co se týče tristní útočné produktivity. Po dvou bezgólových remízách přišla porážka, protože hráči Brozan dokázali po přestávce dvakrát skórovat a bezpečně dovedli zápas k plnému bodovému zisku. Svěřenci trenéra Chudého hlavně v úvodní části dokázali držet s favoritem krok, ale branku Havránka v podstatě neohrozili. Na druhé straně měl několik úspěšných zákroků Šmíd a tak byl 2. poločas z pohledu Jiskry stále nadějný. Rozdíl oproti úvodní části byl ale v tom, že domácí zvýšili aktivitu, stále více se tlačili do pokutového území soupeře a tam dvakrát z podobných akcí udeřili. V 54. min. si uvnitř šestnáctky zpracoval centr z pravé strany Jindráček, jenž nepříliš prudkou, ale přesnou střelou otevřel skóre. Ani inkasovaný gól nevyburcoval hosty ke zvýšené aktivitě, naopak mnohem častěji se hrálo před pokutovým územím Šmída. Definitivní rozhodnutí přinesla 78. min., v níž se ve vápně dobře zorientoval střídající Gebert a stanovil konečný výsledek 2:0. Tento výsledek je další ránou do plánů na stíhání soupeřů ohrožených sestupem. Bez gólů to prostě nejde, pokud mužstvo hrající o záchranu vsítí v pěti odehraných jarních zápasech pouhé dva, nemůže pomýšlet na zázrak. Ten nepřišel ani v Brozanech.

Do konce soutěže ale stále zbývá ještě dost utkání, aby se mohl změnit k lepšímu útočný herní projev týmu. Třeba hned v příštím domácím duelu proti Dukle Praha „B“. Tento zápas se hraje

v sobotu 16. 4. od 17. hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


20.04.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

TJ Spoje Praha

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.