Truksa – Tvaroha – Knejzlík – Nesvadba – Kventsar/87.Fingerhut/

Novák/81.Prokopec/ – Novotný – Pavlata - Janošík

Bulíř/89.Žukowski/ – Synek/81.Ježek/

BRANKY:  38.´ Novák, 63.´ Nesvadba, 78.´ Synek

Po solidním výkonu a nešťastné prohře v Pardubicích čekalo 130 přítomných fanoušků Jiskry podobný výkon i v sobotním domácím utkání. Tentokrát odcházeli zklamáni, hráči Ústí podali špatný výkon, hosté byli jasně lepší a od vyšší porážky zachránil Jiskru brankář Jeřábek. Bez zraněných Falty, Chlebouna, Lněničky i Aniha, ale s uzdraveným Skalickým ve středu obrany nezačali ústečtí dobře. Už v 5. min. dvakrát čaroval na brankové čáře Jeřábek při šancích Bulíře. I v dalších minutách měli hosté územní převahu, několik standardních situací, ale prosadit se nedokázali. Až v 32. min. ohrozil branku soupeře domácí Koukola střelou z 25m, ta však nemohla jistého Truksu překvapit. V době, kdy se zdálo, že Ústí hru v poli vyrovnává, přišla tradiční hrubka v obraně, kterou s přehledem využil Novák – 0:1. V závěru úvodní části vypálil z úhlu těsně vedle Vácha, ale na druhé straně mnohem nebezpečnější ránu Nováka skvěle zneškodnil Jeřábek. Úvodní minuty 2. poločasu patřily konečně svěřencům trenéra Chudého, zdálo se, že by se dalo se zápasem ještě něco udělat. Po několika nadějných situacích před brankou Přepeř však vzepětí Jiskry skončilo v 63. min., kdy se po rohovém kopu krásnou hlavičkou do šibenice prosadil Nesvadba – 0:2. Po tomto gólu přišla z domácí strany totální rezignace, hosté si závěr zápasu dokonale užili. Rozpoložení hráčů Jiskry nejlépe charakterizuje situace před třetím gólem, kdy zakončující Synek se sám pohodlně uvnitř šestnáctky otočil s míčem, aby přesnou střelou pod břevno zvýšil – 0:3. V 88. min. ještě fatálně před vlastním pokutovým územím chyboval Koukola, ale tutovku Knejzlíka skvělým reflexem vykopl Jeřábek na roh. Tím zabránil ještě větší blamáži, ale na jednoznačném vítězství soupeře už nic změnit nemohl.

Nepovedenou sezonu je nutno dohrát se ctí. Příští zápas proti béčku Hradce Králové je na programu