Mach – Mahr/83.Konečný/ – Hruška – Kadrmas - Hlaváč

Kosař – Březák – Zámečník - Jonáš

Hájek/90.Čábelka/ – Šípek/72.Baloun/

BRANKY:  4.´ Hájek, 35.´ Šípek, 87.´ Kosař  - 67.´ Onije Chisom

Fotbalisté Jiskry naposledy naplno bodovali v srpnu minulého roku, dalšího vítězství se nedočkali ani v Hradci. Proti soupeři, kterého na podzim doma přehráli ve všech směrech, ale bohužel bez gólu, začali nejhůře, jak mohli. Už ve 4. min. zůstal za obranou na pravé straně trestuhodně úplně volný Hájek, postoupil si do vápna a přesnou střelou na zadní tyč otevřel skóre – 1:0. Po tomto úspěchu domácí ovládli střed hřiště, hosté hrající v útlumu se k vážnějšímu ohrožení branky dostávali jen velmi sporadicky. Malým náznakem byl pokus Hapala po odraženém míči v 17. min do bloku obránců. Aktivní domácí Hájek v 19. min. pálil z vápna k tyči, Jeřábek na poslední chvíli vyráží míč na roh. Trvalou převahu Hradce narušil až ve 29. min. faul na Hapala na levé straně vápna, po signálu z trestného kopu se dostal ke střele Grigar, jehož pokus po teči gólmana vykopl jeden z obránců na roh. V 35. min. si však na zpětnou přihrávku proti noze naběhl Šípek a přesnou střelou z 12m po zemi zvýšil na 2:0. V samotném závěru úvodní části dobře odcentroval Špatenka na hlavu Tichého, ten ale z dobré pozice mířil vedle. Tento moment jako by předznamenal druhý poločas. V něm byli od úvodních minut aktivnější hosté, jejichž hru výrazně oživil příchod Onije Chisoma. Před brankou Macha ovšem dlouho chyběl důraz a přesnost v zakončení. V 67. min. přeci jen svitla naděje, Hapal na velkém vápně vybojoval míč, posunul ho na Onije Chisoma, jehož rána vymetla šibenici – 2:1. Ústečtí vycítili šanci, vytvořili si trvalou převahu, která však vyrovnání nepřinesla. Závěrečné minuty nejlépe charakterizují průběh letošní nepovedené sezony. V utkání, kterému by mnohem lépe slušela dělba bodů, nakonec inkasuje Ústí gól po naprosto zbytečném rohu. V 87. min. se takto v nepřehledné situaci nejlépe orientoval Kosař, jenž stanovil konečný výsledek – 3:1. Fotbalistům i fanouškům Jiskry se pobyt v ČFL krátí, určitě se proto všichni těšíme na další domácí zápas.  V sobotu 28. 5. od 17.00 hodin hraje v Ústí FC Chlumec nad Cidlinou.