Mistrovské utkání 29.kolo muži A
29. KOLO FORTUNA ČFL

SLOVAN VELVARY  -  JISKRA ÚSTÍ N.O.    

                             1   :   1  / 0 : 1 /    

 

SESTAVA ÚSTÍ :

Šmíd – Souček – Lněnička – Špatenka – Langer

Hapal/90.Falta/ - Grygar – Onije – Vácha/87.Chleboun/ 

Tichý - Anih/76.Vošlajer/

SESTAVA VELVARY:

Měsíček – Šinkovský/46.Valenta/ - Drozda – Rubeš - Chábera

Pek/46.Stárek, 79.Tsopa/ - Luong/65.Šustr/ - Havránek - Kott

Vopat – Šlegl/46.Kafka/

BRANKY:  36.´ Anih  - 72.´ vlastní

 

Poslední zápas Ústí v ČFL ve Velvarech potvrdil, že náš tým určitě nebyl výkonnostně nejhorší, ale měl dost velkou smůlu, spojenou s bídnou koncovkou. Trenér Chudý musel i tentokrát improvizovat se sestavou, místo zraněného Koukola nastoupil na místě stopera Špatenka a vedl si velmi dobře. Ostatně stejně jako celý tým, který se s třetí ligou rozloučil velmi důstojně. Po většinu času byli hosté více než vyrovnaným soupeřem a svoji herní pohodu vyjádřili krásným vedoucím gólem v 36. min., kdy si přesný centr Onije parádně na zadní tyči zpracoval Anih a nekompromisně zakončil – 0:1. Po přestávce domácí výrazně přidali, nechtěli na závěr ročníku prohrát. V 65. min. musel Grygar hasit průnik soupeře nedovoleným zákrokem uvnitř šestnáctky, z čehož se rekrutovala penalta. Tu však Šmíd skvěle vyrazil a ani dorážka do odkryté branky se nezdařila. Přesto dokázaly Velvary alespoň vyrovnat, stalo se v 72. min. a pro Jiskru to byl gól opravdu symbolický, charakterizující celou nepovedenou sezonu. Byl totiž vlastní! Po rohovém kopu nešťastně tečoval na přední tyči míč hlavou jinak velmi dobře hrající Onije a domácí se radovali – 1:1. Takto nešťastně skončilo putování Jiskry v ČFL, po pěti letech se Ústí vrací do divize. S týmem se rozloučil celý realizační tým pod vedením Vladimíra Chudého, který má obrovskou zásluhu nejen na historickém postupu, ale i na velmi důstojném působení tohoto týmu ve třetí lize. Trenér Chudý zůstává v oddíle, bude působit na úseku mládeže.

Vedení oddílu jedná o jeho nástupci, s kterým bude veřejnost včas seznámena. Všem hráčům, kteří během pěti let prošli týmem, i celému realizačnímu týmu patří velký dík za odvedenou práci.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


20.04.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

TJ Spoje Praha

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.