Přípravné utkání A mužstvo 26.7.2022
 

PŘÍPRAVA „A“ MUŽSTVA

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FK ŽĎÁR N.S.

                          5   :   2  / 5 : 0 /

 

SESTAVA ÚSTÍ:

Jech/60.Hubálek/ 

Skalický/Petrjánoš/ – Nemšovský – Mikor/60. Špatenka/ - Langer

Hynek/46.Sokol/ – Souček/60.Hynek/ – Špatenka/46.Šafránek/ – Paata

Tichý/46.Pinkava/ – Tulach/46.Pavlásek/

BRANKY:  Souček, Tulach, Hynek, Tichý, vlastní – Henzl, Homolka

 

Třetí přípravný zápas nově se tvořícího týmu Jiskry byl zejména v úvodní části po herní stránce výborný. Hosté hrající divizi D často jen přihlíželi pohledným akcím taženým po obou stranách hřiště, které byly také většinou přesně zakončeny. Po přestávce domácí výrazně prostřídali, mladí hráči nehráli špatně, ale hostům se přeci jen v závěru podařilo odvrátit hrozící debakl na přijatelnou porážku. Skóre se poprvé měnilo v 7. min., kdy Hynek přesně odcentroval a před nabíhajícími Součkem a Tichým si jeden z obránců srazil míč do vlastní branky – 1:0. V 10. min. se pěkně uvolnil Paata vyslal za obranu Součka, jenž se z úhlu přesně trefil na zadní tyč – 2:0. Nápaditá aktivní hra Jiskry pokračovala, v 26. min. unikl po levém křídle Langer, jeho ostrý a přesný centr po výtečném výskoku poslal hlavou do sítě Tulach – 3:0. Poté několik šancí Součka i Tichého zlikvidoval brankář Cymrykovyč, který byl ale v 35. min. krátký na přesnou střelu po zemi k tyči od Hynka – 4:0. Další parádní akci předvedli domácí v 42. min., kdy po bleskovém průniku Skalického po pravém křídle přišel přesný centr, ten si Tichý efektně zpracoval na prsa a dělovkou z 10m určil výsledek 1. poločasu – 5:0. Po přestávce už nebyla převaha Ústí tak výrazná, i když se hrálo převážně na polovině Žďáru, koncovka už zdaleka nebyla tak energická jako v úvodní části. Hostům se v závěru podařilo výsledek korigovat. V 75. min. se po zmatcích v obraně dostal k míči Henzl a zblízka snížil – 5:1. V 87. min. po pěkné samostatné akci i střele Sokola perfektně zasáhl střídající gólman Jícha. Po následném rohu domácích však přišel bleskový protiútok Žďáru zakončený Homolkou – 5:2.

Narůstající formu může nově sestavovaný tým Ústí potvrdit ve svém prvním soutěžním utkání. V neděli 31. 7. od 17.00 hodin nastoupí v předkole MOL CUPU v Trutnově na hřišti v Horním Starém Městě.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Kryštof Vašek - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


03.06.2023 - MFK Trutnov - 17:00


MFK Trutnov

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.