Dědek – Vobořil – Komma – Slicho - Šimeček

Borovička – Kopa – Zabilanský – Macek

Komárek – Knobloch/65. Bodlák/

BRANKY:  16.´ Tichý, 26.´ Stránský  - 14.´ Slicho, 76.´ Macek

Ani v dalším domácím zápase nedokázali fotbalisté Jiskry naplno bodovat. Hosté sice do zápasu v Ústí ztratili jen dva body za remizu, ale k poražení určitě byli. Od několikaletého účastníka ČFL čekají příznivci mnohem lepší výsledky. Hosté začali zápas lépe, jejich aktivita vyvrcholila v 14. min., kdy po chybě obrany získali hosté roh, který dokázal hlavou zúročit vysoký Slicho – 0:1. O dvě minuty později k radosti prořídlého hlediště domácí zareagovali, uvnitř šestnáctky zabojoval Tulach, po zisku míče přesně přihrál na Tichého, jenž z 10m prostřelil brankáře – 1:1. Tento moment ústecké probudil k mnohem lepšímu výkonu, což dokumentovala akce z 26. min., v níž centr Hynka vrátil od zadní tyče Tulach před branku, kde nikým nekrytý Stránský upravil na 2:1. Snaha hostů o vyrovnání otevřela prostor pro rychlé protiútoky, v 43. min. po pravém křídle unikl Hynek, dobře po zemi na zadní tyč vystřelil, ale gólman Dědek konečky prstů vytěsnil míč na roh. Po přestávce hosté výrazně přidali, ovládli střed hřiště a připravili si i několik nadějných situací, které většinou končily mimo branku nebo v náručí gólmana Jecha. V 70. min. skvěle zasáhl gólman Jech po přesné střele Bodláka k tyči. Závěrečnou část zápasu ovlivnila dvě vynucená střídání v sestavě Jiskry. Ještě na konci poločasu musel střídat Tulach, kterého nahradil Paata, ten ovšem hrál velmi dobře. V 62. min. musel ale střídat obránce Skalický, jehož náhradník Pavlásek v 70. min. nedokázal odkopnout lehký míč, následoval ostrý centr do šestnáctky, kde se nejlépe orientoval Macek, jehož přesná hlavička si našla cestu do sítě. Oba soupeři nerozhodný výsledek nechtěli, závěrečné minuty přinesly hru nahoru – dolu, ale výsledek se nezměnil. Ústí znovu doma nevyhrálo a krčí se v tabulce na 9. místě. To opravdu nikdo nečekal. V týdnu čekají svěřence trenéra Kopeckého dva těžké zápasy. Ve středu 14. 9. od 16.30 doma MOL CUP proti Chlumci a v neděli 18. 9. od 16.30 divizní pokračování v Turnově.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00