Mistrovské utkání 7.kolo muži A
 

7. KOLO FORTUNA DIVIZE C

FK TURNOV  -  JISKRA ÚSTÍ N.O.

                 2   :   0  / 0 : 0 /

SESTAVA ÚSTÍ:

Jech – Skalický – Špatenka – Mikor - Langer

Hynek – Souček – Stránský – Sokol/17.Tulach/

Tichý/60.P.Chleboun/ – Bednář/73.Kenny/  

SESTAVA TURNOV:

Franc – Peuker – Provazník – Beníšek – P.Havel/90.Marek/

Š.Havel/77.Müller/ – Prokopec/77.Tobiáš/ – Horák/85.Svoboda/

Jíra – Břenek – Tomašov/85.Rozkovec/

BRANKY:  55.´ Š.Havel, 57.´ Horák

 

Fotbalový tým Jiskry zakončil náročný týden další porážkou bez vstřeleného gólu. Jiskru posílili další hráči /Kenny, P.Chleboun/, a do  první branky, byli hosté opticky více než vyrovnaným soupeřem, po inkasovaném gólu už to bylo jen bezcílné dobývání branky. Ústí začalo aktivně, už v 1. min. pálili ze slibných pozic Sokol a Bdednář. V 7. min. po velké chybě ve středu ústecké obrany postupovali hned dva hráči sami na branku, po kličce brankáři zázračně na brankové čáře vykopává Mikor. Ve 12. min. vyrazil nadějný přímý kop Bednáře gólman Franc. V 15. min., musel pro zranění odstoupit Sokol, do zápasu zasáhl Tulach. Ve 23. min. se vyznamenal Jech, když kryje šanci domácích z bezprostřední blízkosti. V 38. min. měl po dlouhém autu Langera velkou příležitost Stránský, radost mu pokazil další skvělý zákrok brankáře. V 39. min. hosté znovu sahají po vedoucím gólu, po úniku Bednáře a přihrávce od zadní lajny následuje uvnitř šestnáctky Turnova velký závar se šťastným koncem pro domácí. V 41. min. na druhé straně končí nadějná příležitost Turnova nepovedenou střelou do středu branky. Po obrátce v 52. min. se po pěkné kombinaci dostal do šance Hynek, brankář Franc byl však znovu na místě. Krátce po této akci, padlo během několika minut rozhodnutí. Oba góly padly jako přes kopírák! V 55. min. po rychlém protiútoku středem hřiště zakončuje Štěpán Havel – 1:0. O dvě minuty později se stejná akce opakuje, pouze s tím rozdílem, že úspěšným střelcem je Matěj Horák – 2:1. Bylo rozhodnuto, hosté si sice vytvořili náznak závěrečného náporu, v něm však dominovala obrana vítězného týmu. Ještě v 90. min. mohl korigovat Souček, ale centr Langera poslal kolenem mimo branku.

Další porážka posílá Jiskru na desáté místo, s nepatrným odstupem od sestupových vod. Tuto nepříjemnou skutečnost musí svěřenci trenéra Kopeckého změnit v příštím kole. A nebude to lehké, do Ústí přijede další celek z popředí tabulky. V sobotu 24. 9. od 16.30 hod. začíná utkání proti Velkým Hamrům.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.