Baláž – Světlík – Knap/77.Gois/ – Locker - Petřík

Knesp/59.Simon/ – Krejčík – Zámečník - Punar

Čejchan/59.Král/ - Bičiště

BRANKY:  61.´ Tulach

Fotbalový tým Jiskry navázal na dobrý druhý poločas z minulého kola proto Hamrům a z Náchoda veze důležité vítězství. Dočasný trenérský tým měl k dispozici kompletní kádr a jeho svěřenci začali dobře. Už ve 2. min. po rohovém kopu Langera zakončuje Bednář, střelu mu bohužel z branky vyrazil spoluhráč Madibi.  Domácí kontrují v 10. min., kdy po zbytečné ztrátě Stránského ve středu hřiště následuje bleskový protiútok zakončený gólem, který naštěstí pro ofsajd neplatil. Náchod se do šance dostal i v 24. min. po přímém kopu do vápna z půlky hřiště, kdy zůstal na zadní tyči úplně volný hráč, jenž naštěstí hlavičkuje vedle branky. Hosté měli opticky mírně navrch, ale domácí byli nebezpeční v protiútocích, v 33. min. gólman Jech likviduje hned dvě nebezpečné střely. Do konce úvodní části se pak už nic mimořádného na trávníku neudálo. Do druhého poločasu provedli trenéři jednu změnu, která se ukázala jako velmi podstatná, místo Madibiho přišel na hřiště Tulach. V 47. min. po pěkné individuální akci nebezpečně pálí velmi dobře hrající Hynek, gólman Baláž jeho střelu k tyči vyráží na roh. Aktivní nástup Jiskry do 2. poločasu dokumentuje i vydařený protiútok v 52. min., který zakončuje Souček, radost mu však kazí znovu gólman. Rozhodující moment zápasu přišel v 61. min., v níž se uvnitř šestnáctky dostal k míči Martin Tulach, skvěle se přes několik hráčů uvolnil a zkušeně zakončil na zadní tyč – 0:1. V 72. min. aktivní Hynek velmi dobře přebral míč na hranicí velkého vápna, následná střela však směřovala jen do středu branky. Domácí byli nejblíže vyrovnání v 78. min., kdy po standardní situaci z úhlu trefují brankovou konstrukci.

Závěr zajímavého vyrovnaného utkání sehrálo Ústí velmi zkušeně a po zásluze se jeho hráči mohli radovat ze zaslouženého a velmi důležitého vítězství. Ani v příštím kole na domácím hřišti to nebude lehké.  V sobotu 8. 10. od 16.00 hodin totiž začíná zápas proti lídrovi soutěže FC Slovan Liberec „B“.