Pešl – Šolc/46.Andry/ – Lupoměský/76.Lexa/ – Winkler - Polyák

Shelden/58.Hudák/ – Horňáček – Daněk - Málek

Lawrence – Hadaščok/58.Valenta/

BRANKY:  80.´ Tichý  -  67.´ vlastní

Utkání loňských účastníků ČFL přilákalo do hlediště pouhých 150 diváků. Ti co nepřišli, mohou litovat, domácí předvedli nejlepší výkon sezony a po zásluze získali bod. Liberci se v divizi daří, s přehledem vede tabulku, v zápase byl jasným favoritem. Ústí se však po výměně trenérů výrazně zvedá, k vidění byl v obou poločasech vyrovnaný fotbal. První náznak příležitosti si vypracovali domácí v 10. min., kdy po centru Hynka chyboval střed obrany Slovanu, Tulach však na zadní tyči míč nezpracoval. Ve druhé části 1. poločasu přebrali hosté iniciativu, více se tlačili před pokutové území Jiskry, tam však bezchybně pracovala obrana i brankář. Těsně před přestávkou se dostali domácí k několika nadějným protiútokům, které se nepodařilo dotáhnout do úspěšné koncovky. Krátce po zahájení druhé části byl před vápnem faulován Souček, přímý kop Langera si našel v pokutovém území Mikor, jehož hlavička jen těsně minula branku. Jiskra se postupně dostávala do tlaku, diváci do varu. Přestože se fotbalový tým Jiskry výkonnostně lepší, smůla se ho drží dále! V 67. min. po nenápadném útoku hostů z pravé strany následoval centr, který bránící Stránský nešťastně tečoval do protipohybu za záda vlastního brankáře – 0:1. Hostům narostla křídla a v 70. musel gólman Jech předvést skvělý zákrok po přesně mířené střele Málka z hranice šestnáctky. Domácí tým se však v závěru zápasu nadechl k náporu, který potvrdil nejen zlepšenou formu, ale hlavně vedl k vyrovnání nepříznivého stavu. V 80. min. pronikl po levém křídle Špatenka, dobře nacentroval před branku, kde se skvěle hlavou prosadil nejlepší střelec domácích, tentokrát střídající Radek Tichý – 1:1. V nastaveném času získali domácí ještě přímý kop před vápnem, ovšem jeho nepovedené provedení dostalo hosty do protiútoku, který naštěstí pro Jiskru skončil nepřesným centrem. Konečná dělba bodů je asi spravedlivá, ale větší pocit hořkosti mají domácí, vsítili oba góly a nevyhráli. Tak snad příště! V sobotu 15. 10. od 10.15 hodin začíná zápas v Chrudimi s místním béčkem.