Truhlář – Petrjánoš – Chleboun - Souček

Kozák – Špatenka – Popelář – Tulach – Hynek - Stránský

Bednář

BRANKY:  2x Sokol, Pinkava, Tichý, Bednář, Tulach

I ve druhém přípravném utkání podali fotbalisté Jiskry dobrý výkon. Na rozdíl od utkání se Sigmou U19 však tentokrát byli mnohem rozhodnější v koncovce. Hosté s náskokem vedou Hradecký krajský přebor, v Ústí však tahali po většinu času za kratší konec. Od úvodních minut se na branku Solnice valil jeden útok za druhým, skóre mohlo být mnohem vyšší. Už ve 3. min. si na rohový kop Stránského naběhl Tomáš Pinkava a hlavou otevřel skóre – 1:0. Poté několik pěkných kombinačních akcí vyřešil brankář Šeba, jediná vážnější příležitost hostů skončila tečovanou střelou do zámezí ve 12. min. Ve 30. min. střelec úvodní branky Pinkava ideálně z pravého křídla přihrál Tomáši Sokolovi, jenž ránou pod břevno zvýšil na 2:0. O dvě minuty později si oba borci akci zopakovali a Sokol po další přesné přihrávce od Pinkavy zvyšuje na 3:0. V závěru úvodní části se velmi dobře hrající Petrjánoš protáhl po pravém křídle, přesně odcentroval na Radka Tichého, jehož prudká hlavička se chytat nedala – 4:0. Také sestava Jiskry po přestávce svého soupeře přehrávala ve všech směrech, střídající gólman Hůlka si dobře zachytal. Přesto musel v 57. min. kapitulovat po pěkné akci Petrjánoše s Kozákem, kterou přesnou tečí centru Kozáka zakončil Jan Bednář – 5:0. Další pěkné kombinační akce s velkým štěstím několikrát odvrátila obrana soupeře. V 90. min. ale po samostatné akci a přihrávce Hynka do prázdné branky stanovil konečný výsledek jednoznačného zápasu Martin Tulach – 6:0.