Jech/46.Truhlář/ – Stránský/46.Češka/ –Chleboun –Mikor – Langer/46.Petrjánoš/

Hynek/46.Kozák/ – Špatenka – Sokol/65.Stránský/

Bednář/46.Vašek/ – Tichý - Souček/46.Paata/

BRANKY:  Bednář, Kozák  -  Tomek

Další přípravné utkání sehráli fotbalisté Jiskry proti po podzimu pátému celku moravské divizní skupiny „F“. Vstup do zápasu vyšel domácím skvěle, už v 1. min. vysunul Tichý do křídla Hynka, jenž přesným ostrým centrem našel nabíhajícího Jana Bednáře, který nechytatelnou hlavičkou otevřel skóre – 1:0. Poté se Jiskra prezentovala nápaditou hrou po křídlech s jedinou vadou na kráse, další góly nepřibili. V 10. min. po akci výborného Hynka pálí z vápna Souček, gólman Otoupalík vyráží na roh. Také ve 13. min. se vyznamenal gólman Hlubiny, když kryl parádní volej Bednáře po centru Součka. Hosté vyrovnali hru po dvaceti minutách, získali několik rohů, ale nebezpeční moc nebyli. V 34. min. po nedorozumění obránců s brankářem mohl zvýšit Tichý, z 16m však netrefil opuštěnou branku. V 36. min. po efektní kombinaci Sokola se Špatenkou neuspěl v další vyložené šanci Bednář, sám před brankou pálí těsně nad břevno. Poločas tak skončil nejtěsnějším vedením Jiskry. Po obrátce, jak už to v přípravě bývá, oba trenéři výrazně obměnili sestavy, obrázek hry se trochu změnil, hosté se přeci jen častěji dostávali před pokutové území Jiskry. Přesto mohl v 53. min. zvýšit Sokol po výtečném uvolnění od Tichého, ostré zakončení dokázal hostující gólman vytěsnit na roh. Po něm však následoval bleskový protiútok hostů, který jim po faulu před vápnem přinesl přímý kop končící vysoko nad brankou. V 63. min. se po rohovém kopu Hlubiny odrazil míč před Tomka, jehož ránu z 10m skvěle zneškodnil Truhlář. V 79. min. velmi agilní Tichý prodloužil dlouhý nákop od branky do běhu na Vaška, jehož sólo a následnou střelu dokázal znovu zneškodnit brankář. O minutu později však Kryštof Vašek předvedl úchvatné sólo od půlky hřiště před vápno, tam posunul míč na volného Jiřího Kozáka, který tvrdou střelou na zadní tyč vsítil svůj premiérový gól v dresu Jiskry – 2:0. Zajímavá konfrontace moravského a českého divizního fotbalu skončila tak jak začala, brankou. V 90. min. po faulu před šestnáctkou Ústí našel Běličkův přesný centr hlavu Tomka, jenž stanovil konečný výsledek 2:1. Velmi dobrému výkonu svěřenců trenéra Chudého znovu chybělo jediné, více gólů. Tak snad příště proti účastníku MFL SFK Vrchovina. Tento zápas se na UMT v Ústí nad Orlicí hraje v sobotu 18. 2. od 17.00 hodin.