Jeřábek – Kozák – Skalický – Chleboun – Škrobánek

Faltus – Souček – Stránský - Hofman

Sokol - Mikulecký

BRANKY:  12.´ Hynek, 43.´ Langer, 56.´ Sokol, 68.´ Mikulecký

Také třetí přípravné utkání dopadlo po herní i výsledkové stránce velmi dobře. Po soubojích s ligovými juniorkami Pardubic a Olomouce šlo tentokrát o zcela odlišného soupeře. Hosté patří k elitním týmům hradeckého KP, ale v Ústí podle očekávání tahali po celý zápas za kratší konec pověstného provazu. Od úvodní do poslední minuty se hrálo za výrazné převahy Jiskry, jen těch gólů asi mohly sestavy v obou poločasech dát více. Přesto se bylo stále na co koukat, ve 12. min. po dlouhém obléhání branky přistrčil Kočí na vápně míč na Tomáše Hynka, jenž přesnou tvrdou střelou k tyči otevřel skóre – 1:0. Trvalý tlak přinesl řadu dalších nadějných situací, zejména spolupráce Hynka s velmi dobře hrajícím mladým bekem na pravé straně Danielem Řehákem se musela líbit. Hlavně akce zakončená ránou Hynka v 30. min. do gólmana a následně i dělovka Řeháka z 25 po odraženém míči, kterou u tyče s námahou vyrazil gólman Šebesta. V 43. min. byl na hranici velkého vápna faulován další mladík Kočí a následný přímý kop Patrika Langera do šibenice stanovil výsledek úvodní části – 2:0. Také sestava Jiskry pro druhý poločas přišpendlila soupeře před vlastní pokutové území. Z řady příležitostí se ujala akce z 56. min., kdy po přihrávce Faltuse zamířil z vápna Tomáš Sokol přesně k tyči – 3:0. Sporadické akce Rychnova v obou poločasech s přehledem zvládala ústecká obrana, která ve třech zápasech inkasovala pouze v závěrečných minutách s Olomouckou U19 z penalty. V 68. min. si šikovně vyměnili míč Sokol s Kozákem, po jehož ideální přihrávce vsítil pohotově z 10m svůj první gól za Ústí

Ondřej Miukulecký, zvyšující na konečných 4:0.

V sobotu 22. 7. od 10.30 hod. na hřišti v Leštině absolvují ústečtí fotbalisté zápas proti asi nejsilnějšímu přípravnému soupeři SK Uničov. Domácí hrají pravidelně na špici MFL a zcela jistě kvalitu kádru Jiskry náležitě prověří.

04.05.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00