Jeřábek – Janda – Batrla – Grunta – Stejskal

Petrjánoš/88.Bartoš/ - Š.Kopecký/79.Procházka/- Pavlásek/90.Popel/ – Šafránek

Pinkava/68.M.Krátký/ - Petscher/77.Pirkl/

BRANKY:  20.´ Petrjánoš, 45.´ Pinkava

Premiéra trenéra Jana Krummera na lavičce béčka vyšla dokonale. Ve vyrovnaném utkání si jeho svěřenci dokázali vytvořit více příležitostí a zaslouženě vyhráli. Od úvodní minuty se hra odbývala převážně ve středu dobře připraveného hřiště, aby týmy dlouho svazovala nepřesnost přihrávek. Hosté pomohli domácím k vedení ve 20. min., kdy špatnou rozehrávku získal uvnitř šestnáctky Petrjánoš a nekompromisně otevřel skóre – 1:0. Postupem času získalo Ústí převahu, kterou mohl využít v 36. mn., Petscher, když z úhlu postupoval sám na branku, trefil však jen boční síť. V závěru poločasu aktivní Petscher prošel obranou do vápna, jeho zablokovaná střela se odrazila před Pinkavu a ten bezpečně stanovil výsledek úvodní části – 1:0. Krátce po zahájení 2. poločasu se pěkně u postraní čáry uvolnil Šafránek, přesně odcentroval na Petschera, jehož volej mířil těsně nad břevno. Poté hosté přidali, několikrát se dostali na dostřel branky Jiskry, úspěšní ale nebyli. Nejblíže úspěchu byl v 68. min. hostující Huška, z 10m však z první vypálil těsně vedle. V závěru znovu měli více ze hry domácí a mohli i zvýšit v 87. min. Po pěkném průniku a přihrávce Petrjánoše spálil vyloženou šanci Procházka, z několika kroků trefil na brankové čáře gólmana. V 90. min. byl na hranici velkého čtverce faulován Procházka, nařízený přímý kop z ideální vzdálenosti pokazil nepřesnou střelou Stejskal. Tento moment už nic nemohl změnit na zaslouženém vítězství omlazeného domácího celku, v jehož sestavě se úspěšně prezentovali dorostenci Petrjánoš s Šafránkem.

V příštím kole nastoupí béčko na horké půdě v Králíkách.

Tento zápas je na programu v sobotu 9. 4. od 15.30 hodin.