Mistrovské utkání 7.kolo muži B
7. KOLO I. A TŘÍDY

JISKRA 2008 KRÁLÍKY - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“

                                  2   :   7  / 1 : 5 /               

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – Stejskal – Janda – M.Kopecký – Bartoš ml.

M.Krátký/76.Popel/ – Popelář – Šafránek – Paata/85.Bartoš st./

Pinkava/81.Barkóci/ – Madibi/85.Š.Kopecký/

BRANKY  4x Pinkava, Krátký, Šafránek, Paata 

 

Áčko Jiskry doplnilo během týdne několik hráčů, to se pochopitelně projevilo i na složení béčka. V Červené Vodě, kde hraje Jiskra 2008, to bylo hodně znát. V utkání dvou týmů ze spodku tabulky jednoznačně dominovali hosté, kteří si zaslouženě připisují své první vítězství. Hrdinou zápasu byl Tomáš Pinkava, autor čtyř branek!! Jednoznačné vítězství se začalo rodit v 11. min., kdy Matěj Krátký na zadní tyči dorazil střelu Madibiho – 0:1. Ve 22. min. napřáhl z vápna Jakub Šafránek a jeho parádní rána se od tyče odrazila do sítě – 0:2. Ve 24. min. vykřesal naději pro domácí po rohovém kopu tradiční střelec Šmolík – 1:2. V 32. min. načal své střelecké představení Tomáš Pinkava, jenž dorazil do sítě střelecký pokus Paaty – 1:3. V 32. min. předvedl Tchanturia Paata úchvatné sólo přes několik bránících hráčů, které zakončil hokejovým blafákem do prázdné branky – 1:4. Ještě do poločasu přidal po samostatné akci Tomáš Pinkava další gól – 1:5. Po přestávce se zápas dohrával, domácí rezignovali, svěřenci trenéra Nováka si zápas dokonale užívali. V 52. min. si připsal hattrick Tomáš Pinkava, jehož volej po rohu Paaty znovu mění skóre – 1:6. Zdecimovaná obrana Králík nezachytila v 81. min. únik Madibiho, po jehož přihrávce se radoval znovu Pinkava – 1:7. V 87. min. se mezi střelce zapsal i střídající Barkóci, ale radost z gólu neměl, po rohovém kopu se totiž od jeho stehna nešťastně odrazil míč do nesprávné branky, za záda vlastního brankáře Hubálka – 2:7. Tento spíše úsměvný moment nemohl už nic změnit na jednoznačném triumfu vítězného týmu.

Ústecké béčko se posunulo blíže středu tabulky a jeho hráči se už určitě těší na příští domácí zápas. V tradičním derby přivítají na svém hřišti FK Letohrad „B“. Tento prestižní zápas je na programu v neděli 25. 9. od 16.30 hodin.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


07.10.2023 - FK Letohrad - 16:00


FK Letohrad

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.