Hortlík – Češka – Grunta – Skalický - Stejskal

Bartoš/81.Š.Kopecký/ – Popelář – Paata - Kozák

Bednář – Batrla/74.M.Krátký/

BRANKY :   68.´ Mareš

První z jarních existenčních zápasů béčka nedopadl dobře. Přes trvalou převahu s řadou šancí se nepodařilo dostat míč za záda výtečného gólmana Lampárka. Naopak hosté dokázali z minima vytěžit maximum. Od úvodních minut měli domácí zřetelnou územní převahu bez potřebné koncovky. První šance přišla ve 25. min., kdy se po dobře rozehraném autu dostal míč na Batrlu, jenž sám před brankou neuspěl v souboji s gólmanem. Ve 30. min. po faulu na Popeláře před vápnem prostřelil Bednář zeď, ale brankář Lasmpárek znovu čaroval. V 36. min. Popelář krásnou přihrávkou za obranu opět vyzval ke skórování Batrlu, ten však opakovaně trefil jen Lampárka. V 44. min. se prokličkoval do vápna Paata, velký závar po jeho přihrávce skončil jen rohovým kopem. Také nástup do 2. poločasu patřil Jiskře, v 49. min. po skvělé individuální akci a přihrávce Paaty do třetice neuspěl v 100% šanci Ivo Batrla. To je pak těžké a později přišlo to, co přijít muselo! Hosté se dostali do dobré příležitosti už v 60. min., to ještě Mence vychytal Hortlík. Jenže v 68. min. propadl centr z levého křídla do šestnáctky, zmocnil se ho Tomáš Mareš a na rozdíl od domácích svoji šanci bezpečně proměnil – 1:0. Zoufalý nápor Jiskry přinesl další příležitost v 70. min., v níž hlavičku Bednáře vyrazil gólman před Bartoše, ale ani on nedal. Když to nejde, ozve se i smůla, v 79. min. se po pěkné samostatné akci dostal hned dvakrát do vyložené šance Popelář, neuspěl a odražený míč napálil Bednář do tyče. Tato akce jen potvrdila, jak moc bude mužstvu chybět nejlepší střelec soutěže, zraněný Tomáš Pinkava. Po tomto neúspěchu se béčko vrací na poslední příčku tabulky a nebude to mít lehké ani v příštím kole.

V neděli 2. 4. od 16.00 hod. hrají svěřenci trenéra Nováka ml.