Hortlík – Š.Kopecký/46.Novák/ – Šimek – Řehák – Stejskal

Faltus - Kočí – Rejda – Popelář

Mikulecký - Kozák

BRANKY:  Kočí, Popelář /p/

Poprvé v probíhající sezóně připomínal tento zápas mnohá venkovní vystoupení béčka v loňském ročníku I. A třídy. Už před odjezdem bylo jasné, že budou problémy, na poslední chvíli se kromě jiných omluvili i tradiční největší opory Skalický s Paatou. I s narychlo povolaným Faltusem měl trenér Novák k dispozici jen 11 hráčů. Po zranění Mikuleckého musel navíc trenér na celý 2. poločas na plac. O výsledku nemohlo být pochyb. Domácí navíc dokázali vytěžit z minima maximum, do čeho kopli, skončilo v síti. Úvodní poločas byl přesto hodně vyrovnaný, na gól Klímy z penalty ve 14. min. dokázali hosté zareagovat a ve 20. min. vyrovnali Filipem Kočím. Jenže o pět minut později střelecky disponovaný Klíma opět zvýšil – 2:1. Rušno bylo v závěrečné minutě úvodní části, kdy po brutálním zákroku gólmana na Mikuleckého vyrovnal z penalty Martin Popelář – 2:2. Bohužel ještě v téže minutě, určitě pod dojmem zranění spoluhráče, který skončil na nosítkách, nepohlídali hosté Janáčka, jenž stanovil výsledek poločasu – 3:2. Po přestávce už oslabené béčko jen přihlíželo, jak se Proseči v útoku daří. Na nekvalitním terénu přidali další góly postupně v 55. min. Menc, v 73. min. Marek, v 79. min. Klíma z další penalty a konečné skóre stanovil v 88. min. opět Klíma – 7:2. I přes drtivou porážku zůstává béčko na skvělém druhém místě.

Výsledkový výpadek ze dvou zápasů venku může být zastaven v příštím kole na domácím hřišti.

V neděli 15 10. od 16.00 hodin proti Letohradu „B“.

04.05.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00