Hortlík – Kozák -  - Řehák – Stejskal

Faltus/46.Popelář/ - Kočí – Rejda/85.Š.Kopecký/ – Hofman/80.Šimek/

Mikulecký/88.Wohner/ – Paata

BRANKY:  37.´ a 41.´ Mikulecký

„B“ tým se s podzimní domácí sezonou rozloučil pěkným vítězstvím nad snaživým soupeřem. Na těžkém terénu měli domácí hlavně v 1. poločasu stálou převahu, ale první příležitost si vypracovali hosté v 5. min., kdy centr Mužíka hlavičkoval těsně vedle Jílek. Postupem času však stále více získávala půdu pod nohama Jiskra. V 10. min. se neujala střela Paaty na zadní tyč, ve 22. min. neuspěl ve velké příležitosti Faltus, který nedokázal dopravit do sítě vyražený míč po střele Hofmana. Ve 30. min. se důrazně prosadil přes několik hráčů Mikulecký, ideálně vyzval ke skórování znovu Faltuse, ten však na penaltovém puntíku nezvládl první dotek. Zaslouženého vedení se domácí dočkali v 37. min., v níž Paata přihrál na vápno Hofmanovi, ten našel nabíhajícího Ondřeje Mikuleckého, jenž si s šancí uvnitř šestnáctky zkušeně poradil – 1:0. V 41. min se určitě líbila akce předcházející druhému gólu. Po levém křídle se efektně uvolnil Paata, poslal ostrý střílený centr před branku, kde se znovu, tentokrát hlavou prosadil Ondřej Mikulecký – 2:0. V závěrečné minutě úvodní části znovu zamotal své strážce na levém křídle Paata, výtečně našel před brankou Hofmana, ten však trefil jen tyč. Druhý poločas začal přesným centrem Popeláře na Paatu, jeho krásný volej skvěle zneškodnil nejlepší hráč Poličky, zkušený brankář Ehrenberger. V 57. min. byl blízko hattricku Mikulecký, když se přes dva bránící hráče probil do vápna, tam však znovu kraloval gólman, který se o něco později vyznamenal při šanci Rejdy. V 81. min. znovu Ehrenberger zneškodnil šanci Paaty po pohledné akci Kozáka s Kočím a tím postavil své spoluhráče na nohy. V závěru totiž Polička hodně zlobila, v 83. min. trefil po samostatné akci tyč Krejčí, krátce na to zvonilo po rohovém kopu i břevno ústecké branky. Závěrečné vzepětí soupeře, ale na konečném zaslouženém vítězství béčka už nic nezměnilo.

Závěr velmi úspěšné podzimní části absolvují svěřenci trenéra Nováka ml. v Moravské Třebové a nebudou to mít lehké. Zápas se hraje v souběhu s cestou áčka do Hamrů