Mladší žáci - hodnocení
Hodnocení sezóny 2021/2022

Mladší žáci A-tým
 

Hodnocení sezóny pohledem trenéra Jakuba Kadidla
Letní přípravu jsme zahájili 19. 7. 2021, kde jsme byli společně s trenérem Láďou Novákem představeni jako nové trenérské vedení týmu mladších žáků ročníku 2009. Trénovali jsme 3x týdně a v přípravném období odehráli mnoho kvalitních přátelských utkání, mimo jiné i s celky Hradce Králové nebo Pardubic. V přípravném období jsme stihli odehrát 6 přátelských utkání a v žádném jsme herně nepropadli, naopak i proti „ligovým“ soupeřům jsme mnohdy přebírali otěže a diktovali tempo hry, a proto jsme do sezóny vkročili s velkým očekáváním.

Během podzimní části sezóny se dřina a píle, kterou naši borci vynaložili v letních měsících, ukázala jako rozhodující a kluci za celou půlsezónu v soutěži nenašli přemožitele. Po herní stránce dominovali a soupeře ve většině případů nepouštěli na dostřel naší branky. Nakonec tým mladších žáků Ústí nad Orlicí skončil po podzimu v tabulce na 1. místě krajského přeboru se skóre 88:2.
Po takto povedené části se vedení klubu rozhodlo hráče ročníku 2009 posunout o půl roku dříve do kategorie starších žáků a rozehranou soutěž měli dohrát kluci ročníku 2010 a 2011. Zpětně tento posun hráčů můžeme hodnotit velice kladně. S ročníkem 2009 se do starší kategorie přesunul i trenér Novák, kterému bych rád poděkoval za spolupráci a předané zkušenosti na každém tréninku i zápase.

V zimní přípravě, kdy se k týmu připojili trenéři Rybka a Koukola, jsme měli za úkol hráče, kteří hráli na podzim okresní přebor za B tým, připravit na daleko rychlejší tempo a kvalitnější hru krajské úrovně. V přípravném období jsme s „novým týmem“ začali utkáním proti o rok starším dívkám z FK Pardubice a přes týmy krajského přeboru jsme došli až na ligovou úroveň, kde, k našemu překvapení, byli kluci více než vyrovnaným soupeřem týmů z poloviny tabulky české ligy U12.

Jarní částí sezóny proplouvali borci z 2010 se stejnou grácií jako jejich starší kolegové. I přes 2 prohry s týmy České Třebové a Letohradu si první místo v tabulce udrželi a mohli tak oslavovat zisk krajského přeborníka se skóre 137:11. Za nás trenéry jsou kluci z ročníků 2009 i 2010 připraveni na vyšší soutěž, která nás čeká již v příští sezóně. Už teď se těšíme na nové výzvy.

Závěrem bych ještě jednou rád poděkoval za bezproblémovou spolupráci trenérům Láďovi Novákovi, Tomášovi Koukolovi, Martinovi Rybkovi, Honzovi Duškovi, Robertovi Olahovi, Honzovi Endyšovi a Vlastovi Pirklovi, kteří se během celé sezóny zapojovali u A týmu v krajském přeboru nebo u B týmu v okresním přeboru.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.