Mistrovské utkání 10.kolo muži B
10. KOLO I. A TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ – SOKOL TATENICE

                                6   :   0  / 1 : 0 /               

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – Stejskal/80.Bartoš/ – Langer– M.Kopecký – Bartoš ml./46.Petrjánoš/

Kenny/80.Pirkl/ – Šafránek/75.Barkóci/ – Pavlásek - Popelář

Pinkava – M.Krátký/75.Procházka/

BRANKA :   3x Pinkava, 2x Pavlásek, M.Krátký

 

Velmi důležité utkání týmů ze spodku tabulky zvládli domácí, hlavně po přestávce, velmi dobře. Tatenici dlouhodobě schází několik opor, na jejich výkonech je to znát. Od úvodní minuty se hrálo převážně na polovině soupeře, ale branka pozorného gólmana Herzoga byla dlouho jako zakletá. Neujal se samostatný postup Krátkého, hned dvakrát vykopávali hosté z brankové čáry. Paradoxně se ale mohli dostat do vedení, když v 20. min. napřáhl z 25m urostlý F.Soukop, jehož projektil zastavilo až břevno. Byla to však jediná opravdová šance odevzdaného soupeře. Po řadě dalších nadějných i vyložených příležitostí odšpuntovala zápas až akce, kterou založil Langer, jenž výrazně posílil tým z áčka, míč přebral Pinkava, po jehož ideální přihrávce od zadní lajny proti noze, se přesně trefil Matěj Krátký – 1:0. Ještě do poločasu mohlo padnout několik gólů, ale štěstí přálo hostům. Po obrátce už hosté zcela odpadli, ofenzívě Ústí pomohl nástup Ondřeje Perjánoše, jenž se po vleklé nemoci vrací do kádru áčka i na hřiště.   Po řadě dalších šancí, se ujal až centr Krátkého v 56. min., jemuž pomohl do sítě zblízka Jan Pavlásek – 2:0. A pak už to šlo, ráz naráz! V 63. min. byl po průniku uvnitř šestnáctky podražen Stejskal, z nařízené penalty se přesně trefil Tomáš Pinkava – 3:0. V 68. min. výtečně unikl po pravém křídle Pavlásek, na jeho přesný ostrý centr si naběhl Tomáš Pinkava a jeho hlavička znovu měnila skóre – 4:0. V 71. min. opět zapracovala levačka Pinkavy, jeho krásný centr hlavičkuje do sítě Jan Pavlásek – 5:0. V 88. min. se po bleskovém protiútoku a krásné přihrávce od Popeláře dočkal druhého hattricku v sezoně výborně hrající Tomáš Pinkava – 6:0.

Tento výsledek, hlavně díky dobrému skóre posunuje béčko blíže středu tabulky, ale body je třeba sbírat i venku. Určitě už v příštím kola na hřišti posledního celku tabulky TJ Luže. Tento zápas se hraje v neděli 16. 10. od 10.30 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.