Mistrovské utkání 14.kolo muži B
 

14. KOLO I. A TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ – SK POLIČKA     

        1   :   1  /0 : 1/ penalty: 10 : 9  

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Bartaloš – Pirkl – Grunta – Felgr – M.Kopecký

Oravec – Fikejz/78.Foff/ – Pavlásek – Job – M.Krátký

Procházka

BRANKY:    86.´ M.Krátký  -  30.´ Navrátil

 

V úvodním jarním zápase I. A třídy domácí béčko velmi příjemně překvapilo. Proti vážnému kandidátovi na postup do KP podal tým Jiskry výborný výkon a po zásluze si připisuje dva důležité body.

S několika novými hráči v sestavě /Bartaloš, Oravec, Job, Foff/ začali domácí skvěle. Už v 1. min. po krásné přihrávce Joba běžel Procházka sám na branku, tam ho však vychytal Dobeš. I v následujících minutách se hosté jen bránili, po šanci Krátkého v 7. min., se znovu vyznamenal gólman. Hosté se na polovinu Jiskry dostali na delší chvilku až ve 12. min., kdy kopali neúspěšný roh. Jenže v 30. min. po zbytečné ztrátě na půlce hřiště se dostal k míči nejlepší střelec Poličky Navrátil, středem hřiště prošel až před brankáře a skóroval – 0:1. Studená sprcha ovlivnila hru „B“ týmu jen na chvilku, v závěru úvodní části po krásné individuální akci pálil těsně vedle aktivní Job. Po přestávce už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo, hráči Jiskry uzamkli svého soupeře před pokutové území, centry létaly do vápna z obou stran, ale kýžené vyrovnání nepřicházelo. K výbornému výkonu se rozehrál zejména Oravec s Jobem ve středu hřiště, ale i ostatní podávali nadprůměrný výkon. V 85. min. se nakonec přeci jen podařilo vyrovnat. A gólová akce stála za to. Po několika rychlých přihrávkách následoval ostrý centr Pavláska do vápna, kde se pěknou tečí ze vzduchu prosadil před brankářem M.Krátký – 1:1. Ani po tomto gólu aktivita domácích nepolevila, drtivý tlak přinesl několik standardních situací před vápnem, ale zakončení vždy o vlásek nevyšlo. V 90 + 2 min. se navíc vyznamenal opět gólman Dobeš, když bravurně zneškodnil přímý kop Grunty do šibenice. Zápas tak dospěl stejně jako na podzim v Poličce do prodloužení. Hráčům se ze hřiště evidentně nechtělo, protože střelba ze značky pokutového kopu se protáhla až do 13. série. Teprve tam se rozhodlo o zaslouženém vítězství Jiskry. Radost pečetil kapitán Grunta.

V příštím kole bude hrát béčko v Zámrsku. Tento zápas je na programu v neděli 31. 3. od 16.00 hodin. Pokud svěřenci trenéra Tesaře zopakují nedělní výkon, nejsou bez šance.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.