Jeřábek – Janda – Batrla – Barkóci – J.Popel

A.Bartoš – Šafránek – Popelář – Š.Kopecký

Pinkava – Hortlík

BRANKAPinkava

Starší dorost je v těžké situaci, pro zranění mu chybí většina hráčů, kteří hráli na podzim, hraje i zraněný Pinkava. Kombinovaný tým na soupeře z popředí tabulky nemohl stačit. I přes velkou snahu brankáře Jeřábka skóre začalo narůstat prakticky od začátku zápasu. Už ve 3. min. dostal domácí do vedení Drescher – 1:0. Stejný hráč Drescher v 8. min. zvyšuje už na 2:0. Nejlepší střelec Ústí Pinkava vykřesal v 27. min. naději, snížil na 2:1. Jenže netrvalo dlouho a domácí se opět dostali do bezpečného vedení, v 32. min. upravuje Zbořil na 3:1. Ve 40. min. stanovil výsledek 1. poločasu z penalty Chocholouš – 4:1. Ani po přestávce se obrázek hry nezměnil, jednoznačná převaha Admiry byla naplněna v 54. min., kdy se podruhé trefuje Zbořil – 5:1. Konečný debakl se začal rodit v 78. min. po střele Hronka – 6:1 a v závěrečné minutě, kdy stanovil konečný výsledek 7:1 Matyáš.

Starší dorostenci Jiskry tak klesli na 8. místo se ziskem 28 bodů. V příštím domácím zápase přivítají MFK Trutnov, který je na 11. místě se ziskem 23 bodů. Tento zápas se hraje v sobotu 6. 4. od 11.45 hodin.