A muži 2.kolo
2.

2. KOLO FORTUNA ČFL  

FK JABLONEC „B“ - JISKRA ÚSTÍ N.O.

                           4   :   1  / 1 : 0 /            

SESTAVA ÚSTÍ :

Jeřábek – Skalický – J.Chleboun – P.Chleboun - Langer

Nágl - Špatenka – Falta/58.Grepl/ - Souček – Habrman/74.M.Kopecký/  

Mayer/46. Pazdera/         

SESTAVA JABLONEC „B“:

Richter – Helm – Dočekal – Koblížek - Skuhravý

Haitl/78.Buchlovský/ - Rozkovec – Breda/83.Munzar/ - Čermák/70.Kinčl/

Daníček – Velich     

/230 diváků/

BRANKY32.´ Skuhravý, 52.´ Daníček, 57.´ /p/ a 76.´- Rozkovec  - 79.´ Pazdera                

 

Fotbalový tým Jiskry završil těžký troj zápasový týden porážkou na hřišti ligového béčka Jablonce. Ústecký tým nenavázal na úspěšné výkony i výsledky z předchozích zápasů s Teplicemi a v Kolíně. Průběh dopoledního sobotního zápasu potvrdil obavy, rozhodujícím faktorem ve prospěch vítězného mužstva byla znatelná únava většiny hráčů soupeře. Od úvodních minut se na branku Jiskry valil jeden útok za druhým, obrana a brankář Jeřábek byla v jednom ohni. Ve chvíli, kdy úvodní nápor začal opadat, přišel první úder. Po centru z levé strany se dostal k zakončení Skuhravý, jenž hlavou otevřel skóre – 1:0. Vzápětí mohlo být vyrovnáno, po dobře kopnutém přímém kopu Habrmana do vápna hlavičkoval J.Chleboun , ale na brankové čáře čaroval brankář Richter. Tento moment byl z pohledu hostujícího týmu zlomový. Po přestávce totiž domácí dokázali svůj nápor realizovat i střelecky. V 52. min. se Jablonci dokonale povedl nacvičený signál při rozehrávání přímého kopu a tuto pěknou akci zakončil Daníček – 2:0. Definitivní rozhodnutí přinesla 57. min., v níž po rohovém kopu Jablonce odpískal rozhodčí faul ve vápně, aby z nařízené penalty upravil Rozkovec na 3:0. Domácím narostla křídla, hostující tým navíc otevřel hru ve snaze korigovat nepříznivý vývoj. Toho využil opět Rozkovec, který po rychlé akci do otevřeného prostoru zvýšil na 4:0. Hrozící debakl nakonec zmírnil Vojtěch Pazdera, když po přímém kopu Habrmana a přihrávce Kopeckého bezpečně stanovil konečný výsledek – 4:1.

Fotbalisté Jiskry musí na neúspěch rychle zapomenout, odpočinout si a těšit se na příští zápas.  V sobotu 24. 8. od 17.00 hodin se v Ústí představí další těžký soupeř, FK Mladá Boleslav „B“.  Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.