A.Kalousek – J.Šimek – Zářecký – Dudek - Daniel Cindr/61.Husička/

Koukol – Dominik Cindr/58.Skala/ – Kusý/36.Kovář/ - Horálek

D.Bartoš – A.Borovička

BRANKY:    2x A.Borovička, 2x Koukol, Skala

Starší žáci potvrdili svůj dobrý vstup do soutěže a naplno bodují i ve svém druhém vystoupení. Zápas byl zejména v úvodní části poměrně vyrovnaný, na větší herní kvalitu Ústí odpovídali domácí bojovností. Přesto dokázal v 25. min. vsítit vedoucí gól A.Borovička – 0:1. Radost netrvala dlouho, v 32. min. vyrovnal Kubelka na poločasových 1:1. Po přestávce už byli hosté jasně lepší a svoji převahu dokázali zúročit i střelecky. V 55. min. zvýšil na 1:2 Koukol a o dvě minuty později uklidnil své spoluhráče také A.Borovička – 1:3. Vydařenou pětiminutovku završil v 59. min. střídající nejlepší střelec mladších žáků Skala – 1:4. Domácí i nadále bojovali, snažili se o korekci výsledku, zapomněli však na zadní vrátka, což v 66. min. potrestal Koukol, jenž stanovil konečný výsledek – 1:5. V příštím kole čeká na svěřence Nováka mnohem těžší soupeř. V neděli 8. 9. 2019 od 13.30 hodin se v Ústí představí starší žáci TJ Svitavy.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00